Kategoriler
Genel

Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü

Olay 201'in ilk sunumunda, DSÖ Genel Müdürü Dr. Michawl Ryan bu danışmana bilgi verdi.

Diyerek şöyle devam etti: "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (temizlenmiş boğaz) paylaşılan gerçeklik haline gelebilir. İki grup patojenin hızlı hareket eden son derece ölümcül bir salgınıyla karşı karşıya geleceğimizi umuyorum."

Aşağıdaki videoda @ 9:58 kendiniz için buna tanık olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Vm1-DnxRiPM

Ayrıca bilmelisin.

Tatbikata katılan ve avukata katılan kişiler şunlardır:

Tom Inglesby – Tom Hopkins Center Sağlık Güvenliği

Latoya Abbott – Marriot International (Risk Yönetimi / Global Kıdemli Direktör Mesleki)

Sofia Borges – BM Vakfı Kıdemli Başkan Yardımcısı

Brad Connett – Henry Schein, Inc. (Başkan) ABD Tıp Grubu (Bir Fortune 500® Şirketi ve S&P 500® ve Nasdaq 100® endekslerinin bir üyesi)

Liz Clyma – Bill ve Linda Gates Vakfı

Tim Evans – Lead World Bank (Kıdemli Direktör, Sağlık, Beslenme ve Nüfus)

Avril Haines – Eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Yardımcısı (CIA'nın Başkan Obama altındaki ilk kadın müdür yardımcısı)

Jane Halton – ANZ Bank Group / Eski Sekreter Sağlık Bakanlığı – Avustralya'da Finans (Eski Dünya Sağlık Örgütü)

Matthew Harringtorn – Edelman (Küresel Başkan ve COO)

Eduardo Martinez – UPS Vakfı Başkanı (Çeşitlilik ve Katılım Sorumlusu)

Dr. Stephen Redd – ABD CDC – Halk Sağlığı Hizmetleri ve Uygulama Bilimi Müdür Yardımcısı

George Gao – Çin CDC

Adrian Thomas – Johnson & Johnson (Başkan Yardımcısı Johnson & Johnson Global Halk Sağlığı)

NBC Evrensel Ortamı

Navin Thevar – Singapur Para Kurumu

Ryan Morhard – Lider Global Sağlık Güvenlik Grubu (Dünya Ekonomik Forumu)

https://www.weforum.org/agenda/authors/ryan-morhard/

Aynı video videosu içerisinde @ 2:49 "Gerçekçi olarak ortaya çıkabilecek bir Pandemi (egzersiz) oluşturduk."

Eğer bilmiyorsan. Olay 201, çok ilginç bireyleri ve işletmeleri bir virüs üzerinde bir dünya salgını üzerinde bir araya getirmek için bir araya getiren bir egzersizdi. Bu alıştırma 18 Ekim 2019'da yapıldı.

http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/

Videoları buradan izleyebilirsiniz:

http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/videos.html

“Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü” için 51 yanıt

Burdur merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 11-02-2020 23:22:08

Osmaniye merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-02-2020 20:16:40

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan cidden çok güzel, teşekkürler 20-02-2020 19:15:17

Çorum merkezden ben mehmet. Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 05-03-2020 04:34:23

Çorum merkezden ben Gürbüz. Slm siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 12-03-2020 10:54:11

Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2020 00:59:34

Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 22-03-2020 03:26:41

Aydın merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 01-04-2020 18:03:00

Bilecik merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 02-04-2020 03:47:51

Bursa merkezden ben ali. Selam herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 03-04-2020 23:19:14

Karaman merkezden ben banu. Selam sayfa cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2020 19:17:02

Düzce merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım 08-05-2020 00:10:15

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:39:08

Isparta merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım gerçekten çok güzel, tebrikler 21-05-2020 06:16:30

Sinop merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-06-2020 03:03:21

Van merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 28-06-2020 00:51:34

Elazığ merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-07-2020 15:55:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir