Olay 201'in ilk sunumunda, DSÖ Genel Müdürü Dr. Michawl Ryan bu danışmana bilgi verdi.

Diyerek şöyle devam etti: "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (temizlenmiş boğaz) paylaşılan gerçeklik haline gelebilir. İki grup patojenin hızlı hareket eden son derece ölümcül bir salgınıyla karşı karşıya geleceğimizi umuyorum."

Aşağıdaki videoda @ 9:58 kendiniz için buna tanık olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Vm1-DnxRiPM

Ayrıca bilmelisin.

Tatbikata katılan ve avukata katılan kişiler şunlardır:

Tom Inglesby – Tom Hopkins Center Sağlık Güvenliği

Latoya Abbott – Marriot International (Risk Yönetimi / Global Kıdemli Direktör Mesleki)

Sofia Borges – BM Vakfı Kıdemli Başkan Yardımcısı

Brad Connett – Henry Schein, Inc. (Başkan) ABD Tıp Grubu (Bir Fortune 500® Şirketi ve S&P 500® ve Nasdaq 100® endekslerinin bir üyesi)

Liz Clyma – Bill ve Linda Gates Vakfı

Tim Evans – Lead World Bank (Kıdemli Direktör, Sağlık, Beslenme ve Nüfus)

Avril Haines – Eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Yardımcısı (CIA'nın Başkan Obama altındaki ilk kadın müdür yardımcısı)

Jane Halton – ANZ Bank Group / Eski Sekreter Sağlık Bakanlığı – Avustralya'da Finans (Eski Dünya Sağlık Örgütü)

Matthew Harringtorn – Edelman (Küresel Başkan ve COO)

Eduardo Martinez – UPS Vakfı Başkanı (Çeşitlilik ve Katılım Sorumlusu)

Dr. Stephen Redd – ABD CDC – Halk Sağlığı Hizmetleri ve Uygulama Bilimi Müdür Yardımcısı

George Gao – Çin CDC

Adrian Thomas – Johnson & Johnson (Başkan Yardımcısı Johnson & Johnson Global Halk Sağlığı)

NBC Evrensel Ortamı

Navin Thevar – Singapur Para Kurumu

Ryan Morhard – Lider Global Sağlık Güvenlik Grubu (Dünya Ekonomik Forumu)

https://www.weforum.org/agenda/authors/ryan-morhard/

Aynı video videosu içerisinde @ 2:49 "Gerçekçi olarak ortaya çıkabilecek bir Pandemi (egzersiz) oluşturduk."

Eğer bilmiyorsan. Olay 201, çok ilginç bireyleri ve işletmeleri bir virüs üzerinde bir dünya salgını üzerinde bir araya getirmek için bir araya getiren bir egzersizdi. Bu alıştırma 18 Ekim 2019'da yapıldı.

http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/

Videoları buradan izleyebilirsiniz:

http://www.centerforhealthsecurity.org/event201/videos.html

Author

135 Comments

1. Burdur merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 11-02-2020 23:22:08

2. Osmaniye merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-02-2020 20:16:40

3. Iğdır merkezden ben ahmet. Slm siten inanılmaz mükemmel, saolun 18-02-2020 21:54:32

4. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan cidden çok güzel, teşekkürler 20-02-2020 19:15:17

5. Rize merkezden ben doruk. Slm siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım 22-02-2020 20:25:53

6. Merhabalar paylaşımınız inan ki mükemmel, face de paylaştım

7. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

8. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler

9. Selamlar paylaşımın vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

10. Çorum merkezden ben mehmet. Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 05-03-2020 04:34:23

11. selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, saolun

12. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Çorum merkezden ben Gürbüz. Slm siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 12-03-2020 10:54:11

14. Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2020 00:59:34

15. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha çok güzel, şukuladım

16. Merhaba herkese paylaşım cidden güzel, linkedinde paylaştım

17. selamun aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

18. Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 22-03-2020 03:26:41

19. selam arkadaşlar siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Aydın merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 01-04-2020 18:03:00

21. Bilecik merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 02-04-2020 03:47:51

22. Bursa merkezden ben ali. Selam herkese siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 03-04-2020 23:19:14

23. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, tebrikler

24. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, teşekkürler

25. Karaman merkezden ben banu. Selam sayfa cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2020 19:17:02

26. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

27. selamun aleyküm siten valla hayran edici, facebookta paylaştım

28. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

29. Selam sayfan vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

30. Tekirdağ merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, saolun 02-05-2020 08:11:46

31. Malatya merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız vallaha çok iyi, tebrikler 03-05-2020 22:22:19

32. Düzce merkezden ben ziya. selam arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım 08-05-2020 00:10:15

33. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 09:39:08

34. Isparta merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım gerçekten çok güzel, tebrikler 21-05-2020 06:16:30

35. Sinop merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-06-2020 03:03:21

36. Van merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 28-06-2020 00:51:34

37. Elazığ merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-07-2020 15:55:56

38. Siirt merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 04-07-2020 19:09:55

39. Mardin merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, sağolun 08-07-2020 10:19:45

40. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım

41. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, teraziye tıkladım

42. Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler 11-07-2020 17:01:27

43. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-07-2020 12:43:56

44. Tekirdağ merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-07-2020 10:27:29

45. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

46. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa cidden iyi, facebookta paylaştım 24-07-2020 20:50:48

47. Zonguldak merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 27-07-2020 00:51:43

48. Samsun merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun 06-08-2020 20:50:53

49. Edirne merkezden ben mehmet. Slm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 06-08-2020 23:44:18

50. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 18-08-2020 14:24:41

51. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 22-08-2020 17:45:54

52. Ankara merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 25-08-2020 07:35:17

53. Selam paylaşımın süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

54. Merhaba web siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım

55. Malatya merkezden ben banu. Selam bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-09-2020 18:57:48

56. Selamın aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

57. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-09-2020 11:13:32

58. selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

59. Van merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 29-09-2020 07:29:31

60. Mersin merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:37:11

61. Kırşehir merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 07-10-2020 15:12:22

62. Düzce merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-10-2020 15:51:57

63. Selamlar siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

64. Selamlar bu web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

65. Hatay merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-10-2020 09:07:14

66. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz inan ki hayran edici, sağolun

67. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi cidden güzel, facebookta paylaştım 21-10-2020 21:52:26

68. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 414

69. Şırnak dan kimler var. Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü . Selam web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 422

70. Selamlar web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım

71. Muğla merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 31-10-2020 07:41:35

72. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 308

73. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 460

74. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, teşekkürler , ahmet – 216

75. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

76. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 127

77. Karabük merkezden ben ali. Merhaba web siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-12-2020 22:40:56

78. Artvin dan kimler var. Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü . Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 486

79. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 99

80. Kilis dan kimler var. Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 263

81. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü . Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 345

82. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

83. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım vallaha çok güzel, sağolun 20-12-2020 16:23:19

84. Selam herkese sayfanız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

85. selamun aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

86. Çorum dan kimler var. Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü . Merhaba herkese sayfa inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 243

87. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 21

88. Kocaeli dan kimler var. Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 137

89. Adana dan kimler var. Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü . Merhabalar sayfan yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 4

90. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 335

91. Karaman dan kimler var. Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü . Selam web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 249

92. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ali – 351

93. Osmaniye merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-01-2021 12:50:52

94. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 28-01-2021 09:45:26

95. Mersin merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, tebrikler 30-01-2021 00:45:35

96. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, sağolun , memo – 260

97. Rize merkezden ben memo. Selam herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-01-2021 11:27:01

98. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 499

99. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 264

100. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, saolun , elif yılmaz – 400

101. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , ali – 434

102. Osmaniye merkezden ben memo. Slm paylaşım vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 15-02-2021 13:07:10

103. Hakkari merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 21-02-2021 05:30:53

104. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 358

105. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 02-03-2021 09:47:48

106. Siirt dan kimler var. Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü . Merhaba web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 341

107. Yozgat merkezden ben memo. Merhabalar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 10-03-2021 06:23:44

108. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 01-04-2021 09:43:08

109. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki çok güzel, sağolun , ali – 66

110. Bolu merkezden ben banu. Merhaba sayfanız valla güzel, linkedinde paylaştım 07-04-2021 20:29:28

111. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, şukuladım

112. Bu konu : ” Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, tebrikler , Emine – 259

113. Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

114. Muğla dan kimler var. Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü . Mrb web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 257

115. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Olay 201 – "Bu sabah sunulacak senaryo, bir gün kolayca bir (boğaz temizliği) paylaşılan gerçeği haline gelebilir. Hızla ölümcül bir risk grubu iki patojeni ile karşı karşıya geleceğimizi tamamen umuyorum." – Dr. Michawl Ryan – DSÖ İcra Direktörü . Selamlar sayfanız inanki hayran edici, saolun , elif yılmaz – 377

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link