Öldüğünde ışığa çık ya da …

Kaçmak?

Ölümden sonra olanlarla ilgili birkaç farklı yorum gördüğümü hatırlıyorum ve bu konuda kafamda bazı tartışmalar yaşanıyor. Uzun ve kısa olan, “ışığa gitme” fikri matrise bağlı bir hile mi yoksa nihai bilgi ve özgürlük olan gerçekten Tanrı mı / Tanrı versiyonu mu? Eğer bir numara ise, “onların” kontrolü altındaki bir reenkarnasyon yöntemi olurdu.

Düşüncelerinizi, sevginizi ve huzurunuzu duymakla çok ilgileniyorum.

“Öldüğünde ışığa çık ya da …” üzerine 28 yorum

1. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler 02-12-2020 21:03:43

2. Muş dan kimler var. Öldüğünde ışığa çık ya da … . Slm paylaşım valla hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 478

3. Bu konu : ” Öldüğünde ışığa çık ya da … ” çok güzel. Slm siten yeminle güzel, sağolun , emin – 148

4. Bu konu : ” Öldüğünde ışığa çık ya da … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 329

5. Van dan kimler var. Öldüğünde ışığa çık ya da … . selam arkadaşlar web siten valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 173

6. Bu konu : ” Öldüğünde ışığa çık ya da … ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , banu – 15

7. Bitlis merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler 18-12-2020 21:45:47

8. Bu konu : ” Öldüğünde ışığa çık ya da … ” çok güzel. Slm sayfanız valla mükemmel, saolun , mehmet – 199

9. Mersin dan kimler var. Öldüğünde ışığa çık ya da … . Selam web siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 21

10. Siirt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 31-12-2020 23:14:24

11. Gümüşhane dan kimler var. Öldüğünde ışığa çık ya da … . Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, saolun , Emine – 279

12. Antalya dan kimler var. Öldüğünde ışığa çık ya da … . selamun aleyküm web siteniz valla hayran edici, sağolun , hatice – 361

13. Kars merkezden ben Emine. Mrb sayfa ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2021 10:35:00

14. Bu konu : ” Öldüğünde ışığa çık ya da … ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 12

15. Amasya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden iyi, tebrikler 11-01-2021 19:16:34

16. Gümüşhane merkezden ben hatice. Mrb web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 04-02-2021 20:52:59

17. Çanakkale dan kimler var. Öldüğünde ışığa çık ya da … . Merhaba herkese sayfan ciddiyim güzel, tebrikler , – 184

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link