GİZLİ TAAHHÜT. (Tam sürüm, R olarak derecelendirildi!)

O kadar büyük, o kadar büyük bir yanılsama olacak ki, onların algılarından kaçacak.

Görecek olanlar deli olarak kabul edilecek.

Aramızdaki bağı görmelerini engellemek için ayrı cepheler oluşturacağız.

İllüzyonu canlı tutmak için bağlı değilmişiz gibi davranacağız. Amacımız, kendimize asla şüphe uyandırmamak için her seferinde bir damla başarılacaktır. Bu aynı zamanda değişiklikleri meydana gelirken görmelerini de engelleyecektir.

Mutlak olanın sırlarını bildiğimiz için her zaman onların deneyimlerinin göreceli alanının üzerinde duracağız.

Her zaman birlikte çalışacağız ve kana ve sırlara bağlı kalacağız. Konuşana ölüm gelecek.

Tam tersini yapıyormuş gibi yaparken ömürlerini kısa ve zihinlerini zayıf tutacağız.

Bilim ve teknoloji bilgimizi ince şekillerde kullanacağız, böylece neler olduğunu asla görmeyecekler.

Yiyecek ve suda, havada da yumuşak metaller, yaşlanma hızlandırıcılar ve yatıştırıcılar kullanacağız.

Döndükleri her yerde zehirlerle kaplanacaklar.

Yumuşak metaller onların akıllarını kaybetmelerine neden olur. Pek çok cephemizden bir tedavi bulmaya söz vereceğiz, ancak onları daha fazla zehirle besleyeceğiz.

Zehirler ciltlerinden ve ağızlarından emilecek, zihinlerini ve üreme sistemlerini yok edecekler.

Tüm bunlardan çocukları ölü doğacak ve biz bu bilgileri saklayacağız.

Zehirler, onları çevreleyen her şeyde, içtiklerinde, yediklerinde, nefes aldıklarında ve giydiklerinde gizlenecektir.

Onlar uzağı görebilmeleri için zehirleri yaymak konusunda ustaca olmalıyız.

Onlara zehirlerin iyi olduğunu, eğlenceli görüntüler ve müzik tonlarıyla öğreteceğiz.

Baktıkları kişiler yardımcı olacaktır. Zehirlerimizi zorlamaları için onları askere alacağız.

Ürünlerimizin filmde kullanıldığını görecek ve onlara alışacaklar ve gerçek etkilerini asla bilemeyecekler.

Doğum yaptıklarında çocuklarının kanına zehir enjekte edip yardımları için onları ikna edeceğiz.

Erken başlayacağız, zihinleri gençken çocuklarını en çok sevdikleri şeylerle, tatlı şeylerle hedefleyeceğiz.

Dişleri çürdüğünde onları zihinlerini öldürecek ve geleceklerini çalacak metallerle dolduracağız.

Öğrenme yetenekleri etkilendiğinde, onları daha da hasta edecek ve daha fazla ilaç yaratacağımız başka hastalıklara neden olacak ilaçlar yaratacağız.

Gücümüzle onları bizden önce uysal ve güçsüz kılacağız.

Depresif, yavaş ve obez olacaklar ve yardım için bize geldiklerinde onlara daha fazla zehir vereceğiz.

Dikkatlerini paraya ve maddi mallara odaklayacağız, böylece çoğu asla kendi iç benlikleriyle bağlantı kurmasınlar. Onları zina, dış zevkler ve oyunlarla oyalayacağız, böylece hiçbir zaman hepsinin birliği ile bir olamazlar.

Akılları bize ait olacak ve dediğimiz gibi yapacaklar. Reddederlerse, zihin değiştiren teknolojiyi yaşamlarına uygulamanın yollarını bulacağız. Korkuyu silahımız olarak kullanacağız.

Onların hükümetlerini kuracağız ve içinde zıtlıklar kuracağız. Her iki tarafa da sahip olacağız.

Her zaman hedefimizi saklayacağız ama planımızı gerçekleştireceğiz.

Onlar bizim için emeği yapacaklar ve biz onların zahmetinden zengin olacağız.

Ailelerimiz asla kendi ailelerine karışmayacak. Kanımız her zaman saf olmalıdır, çünkü yol budur.

Bize uygun olduğunda birbirlerini öldürmelerini sağlayacağız.

Onları tevhidden din ve dogma ile ayıracağız.

Hayatlarının tüm yönlerini kontrol edip onlara ne düşüneceklerini ve nasıl düşüneceklerini söyleyeceğiz.

Onlara nazikçe ve nazikçe rehberlik edeceğiz, kendilerine yol gösterdiklerini düşünmelerine izin vereceğiz.

Gruplarımız aracılığıyla aralarında düşmanlığı körükleyeceğiz.

Aralarından bir ışık parladığında, hangisi bize en uygunsa onu alay ederek veya ölümle söndüreceğiz.

Birbirlerinin kalplerini parçalayıp kendi çocuklarını öldürmelerini sağlayacağız.

Bunu müttefikimiz olarak nefreti, arkadaşımız olarak öfkeyi kullanarak başaracağız.

Nefret onları tamamen kör edecek ve çatışmalarından onların yöneticileri olarak ortaya çıktığımızı asla görmeyecekler. Birbirlerini öldürmekle meşgul olacaklar.

Kendi kanlarında yıkanacaklar ve uygun gördüğümüz sürece komşularını öldürecekler.

Bundan çok yararlanacağız, çünkü bizi görmeyecekler, çünkü bizi göremeyecekler.

Savaşlarından ve ölümlerinden zenginleşmeye devam edeceğiz.

Nihai hedefimize ulaşılana kadar bunu tekrar tekrar yapacağız.

Görüntüler ve sesler yoluyla onları korku ve öfke içinde yaşamaya devam edeceğiz.

Bunu başarmak için sahip olduğumuz tüm araçları kullanacağız.

Araçlar emeği ile sağlanacaktır.

Onlara kendilerinden ve komşularından nefret ettireceğiz.

Hepimizin bir olduğumuza dair ilahi gerçeği her zaman onlardan saklayacağız. Bunu asla bilmemeliler!

Rengin bir illüzyon olduğunu asla bilmemeli, her zaman eşit olmadıklarını düşünmelidirler.

Damla damla, damla damla hedefimizi ilerleteceğiz.

Onların topraklarını, kaynaklarını ve servetlerini üzerlerinde tam kontrol sahibi olmak için devralacağız.

Sahip olacakları küçük özgürlüğü çalacak kanunları kabul etmeleri için onları aldatacağız.

Onları sonsuza kadar hapsedecek, onları ve çocuklarını borç içinde tutacak bir para sistemi kuracağız.

Birlikte yasaklandıklarında, onları suçla itham edeceğiz ve dünyaya farklı bir hikaye sunacağız çünkü tüm medyanın sahibi olacağız.

Bilgi akışını ve onların düşüncelerini bizim lehimize kontrol etmek için medyamızı kullanacağız.

Bize karşı ayaklandıklarında onları böcekler gibi ezeriz, çünkü onlar bundan daha azdır.

Silahları olmayacağı için her şeyi yapmakta çaresiz olacaklar.

Planlarımızı gerçekleştirmek için kendilerinden bazılarını işe alacağız, onlara sonsuz yaşam vaat edeceğiz, ama sonsuz yaşama asla sahip olmayacaklar çünkü onlar bizden değiller.

Acemiler “inisiye” olarak adlandırılacak ve daha yüksek alemlere geçişin sahte ayinlerine inanmaları için telkin edilecekler. Bu grupların üyeleri, gerçeği asla bilmeden bizimle bir olduklarını düşünecekler. Bize karşı dönecekleri için bu gerçeği asla öğrenmemelidirler.

Çalışmaları için dünyevi şeyler ve büyük unvanlarla ödüllendirilecekler, ancak asla ölümsüz olmayacaklar ve bize katılmayacaklar, asla ışığı alıp yıldızları gezmeyecekler.

Asla yüksek alemlere ulaşamayacaklar, çünkü kendi türlerinin öldürülmesi aydınlanma alemine geçişi engelleyecektir. Bunu asla bilemeyecekler.

Gerçek yüzlerinde gizlenecek, o kadar yakın ki, çok geç olana kadar ona odaklanamayacaklar.

Oh evet, özgürlük yanılsaması o kadar büyük olacak ki, kölelerimiz olduklarını asla bilmeyecekler.

Her şey yerine geldiğinde, onlar için yarattığımız gerçeklik onlara sahip olacak. Bu gerçeklik onların hapishanesi olacak. Kendini kandırma içinde yaşayacaklar.

Hedefimize ulaşıldığında yeni bir hakimiyet dönemi başlayacak.

Zihinleri inançlarına, çok eski zamanlardan beri kurduğumuz inançlara bağlı olacaktır.

Ama onların bizim denklerimiz olduğunu anlarlarsa, o zaman yok oluruz. BUNU ASLA BİLMEMELİDİR.

Birlikte bizi yenebileceklerini anlarlarsa, harekete geçecekler.

Asla, asla ne yaptığımızı öğrenmemelidirler, çünkü eğer yaparlarsa kaçacak yerimiz olmayacaktır, çünkü perde düştüğünde kim olduğumuzu görmek kolay olacaktır. Eylemlerimiz kim olduğumuzu ortaya çıkaracak ve bizi avlayacaklar ve kimse bize sığınmayacak.

Bu, şimdiki ve gelecekteki yaşamlarımızın geri kalanını yaşayacağımız gizli antlaşmadır, çünkü bu gerçeklik birçok nesli ve yaşam süresini aşacaktır.

Bu antlaşma kanımızla, bizim kanımızla mühürlenmiştir. Bizler gökten yeryüzüne geldik.

Bu antlaşmanın ASLA var olduğu bilinmemelidir. HİÇBİR ZAMAN, HİÇBİR ŞEKİLDE yazılmamalı veya ondan söz edilmemelidir çünkü eğer öyleyse, ortaya çıkacağı bilinç, BAŞLANGIÇ YARATICININ öfkesini üzerimize salıverecek ve geldiğimiz yerin derinliklerine fırlatılacak ve son zamanına kadar orada kalacağız. sonsuzluğun kendisi.

Author

16 Comments

1. Yalova dan kimler var. Öldürmeye Geliyorlar . Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 438

2. Bu konu : ” Öldürmeye Geliyorlar ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 463

3. merhaba arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

4. Denizli merkezden ben emin. Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım 15-12-2020 17:41:47

5. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

6. Bursa dan kimler var. Öldürmeye Geliyorlar . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, saolun , ali – 82

7. Van dan kimler var. Öldürmeye Geliyorlar . selam arkadaşlar sayfan inanki iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 386

8. Konya merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, sağolun 21-01-2021 14:45:45

9. Nevşehir merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 24-01-2021 10:34:12

10. Çorum dan kimler var. Öldürmeye Geliyorlar . Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran edici, şukuladım , emin – 193

11. Kocaeli dan kimler var. Öldürmeye Geliyorlar . Slm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 224

12. Selamlar web siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım

13. Artvin merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-02-2021 21:04:03

14. Kırklareli merkezden ben Hasan. Selam herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-02-2021 08:57:13

15. Bu konu : ” Öldürmeye Geliyorlar ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 479

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Öldürmeye Geliyorlar ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 6

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link