Covid’in tipik 6 aylık krizin ötesinde bir şeye ve terör seviyelerinde savaşa dönüşeceğini ASLA düşünmemiştim, ama görecek gözleriniz var.

Eh, en kötüsü sadece yılın sonunda.

Bu tam olarak Trump Biden için yeniden seçildiğinde gerçekleşecek. İnanın bana, bu OLACAKTIR ve sonuçları “artan protestolar” ve hayat devam ettiği kadar basit olmayacak.

Bunun bir resmini görmek istiyorsanız, sadece KAMU’nun kendisinin Amerikan Demokratik sistemine tamamen güvensiz olduğunu (haklı olarak) ve nefretin “Maidan of Love”, yani Antifa isyanları için yararlanılacağını söylememe izin verin.

Ve bu resmin tamamı bile değil. Aşağıdakiler yarım yıl sonra olur.

Federal Hükümetin kendisini ve diğer her türlü kanun yaptırımını veya askeri iltica eden ya da milis olan diğer tüm güçleri elbette CIA “yardımı” altında feshetmesini bekleyin.

Daha sonra eyaletler, kendi kendilerine ÖZERKLİK ilan etmeye başlayacak ve Federal Hükümetten ayrı birimlerdir. Devrimciler beyaz saraya gidip Trump’ı İngiltere’ye kaçmaya veya onu öldürmeye zorlarsa, işleri böyle bitirirler.

Bundan sonra ne olursa olsun, bir tarafta silahlara el koyma ve FEMA Kampı mutlu cumhuriyet beyleri olacak, diğer tarafta Antifa mafyası hüküm sürüp genel sınıfsal temizlik yapacak.

En kötüsü henüz gelmedi (ve onu iyice kavramak için diğer makalelerimi okuyun), bunu birçok kez zaten ifade ettim), ancak nokta açıklığa kavuşturuldu.

Covid sadece başlangıç. Gerçekte gerçekleşmeden önce en kötüsünün geleceğini hayal edemezsiniz. Daha fazla “Yeni Normal” olacak ve bunlar Sovyet Rusya, Nazi Almanyası, Komünist Çin ve Kızıl Kamboçya’daki normlara benzeyecek. Bu toplulukların hiçbiri, felaketten bir AY önce bile gelecek olanı hayal edemezdi.

Author

74 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım

2. Selam herkese siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

3. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım

4. Kayseri merkezden ben banu. Merhabalar web siten yeminle mükemmel, face de paylaştım 27-09-2020 20:01:56

5. Bilecik merkezden ben Emine. Slm sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:18:21

6. Hakkari merkezden ben ziya. Merhaba sayfa cidden hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 11:19:08

7. Iğdır merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-10-2020 06:46:39

8. Bartın dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , – 75

9. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 23

10. Gaziantep dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, saolun , banu – 256

11. Mrb paylaşım valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

12. Tekirdağ merkezden ben ali. Mrb sayfan yeminle iyi, face de paylaştım 31-10-2020 13:27:16

13. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun , hatice – 28

14. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanki iyi, şukuladım 20-11-2020 04:26:42

15. Niğde merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, tebrikler 23-11-2020 17:07:13

16. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 221

17. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden güzel, linkedinde paylaştım , – 49

18. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, linkedinde paylaştım

19. Niğde dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selam herkese paylaşım süper ötesi iyi, saolun , ali – 357

20. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun 08-12-2020 20:13:41

21. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ahmet – 84

22. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki hayran edici, saolun , ali – 364

24. Ankara merkezden ben . Merhaba herkese siteniz inanki iyi, teşekkürler 15-12-2020 22:44:11

25. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 280

26. Ardahan dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selam herkese web siten valla çok iyi, saolun , gaye – 38

27. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, sağolun

28. Sinop merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-12-2020 10:54:58

29. Erzurum merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 31-12-2020 06:01:48

30. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 113

31. Ardahan merkezden ben gaye. Selam siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-01-2021 21:17:23

32. Yalova merkezden ben emin. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-01-2021 10:00:38

33. Gürbüz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 333

34. Aksaray dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . selamun aleyküm web siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 155

35. selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

36. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, saolun , doruk – 369

37. Trabzon merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 10:37:17

38. Adıyaman dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 279

39. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

40. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, teşekkürler

41. Kütahya dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Merhabalar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 265

42. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, teşekkürler , Emine – 353

43. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 233

44. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Merhaba paylaşım yeminle iyi, sağolun , elif yılmaz – 408

45. Van dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 261

46. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 429

47. Yalova dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selam herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 148

48. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle iyi, tebrikler , – 487

49. Afyon merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım inanılmaz iyi, face de paylaştım 16-03-2021 19:18:13

50. Gümüşhane dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selamlar paylaşımın inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 176

51. Mardin dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selamlar sayfan vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 362

52. Bayburt dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Merhaba sayfan ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 91

53. Karabük dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selamın aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 58

54. Gürbüz Reply

Slm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

55. Merhaba web siten cidden hayran bıraktı, tebrikler

56. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

57. Düzce merkezden ben hatice. Slm siteniz valla çok iyi, sağolun 29-04-2021 10:42:55

58. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 118

59. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki mükemmel, teşekkürler , gaye – 106

60. Adıyaman dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Merhaba herkese sayfa cidden mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 402

61. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla iyi, twitter da paylaştım , emin – 314

62. Merhabalar sayfan cidden dikkat çekici, face de paylaştım

63. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun 19-05-2021 01:17:26

64. Selamın aleyküm paylaşım inanki çok iyi, teraziye tıkladım

65. Osmaniye dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selamlar web siteniz cidden hayran edici, saolun , doruk – 499

66. Zonguldak dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Slm siteniz inan ki mükemmel, şukuladım , ziya – 128

67. Ordu merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım 07-06-2021 23:26:15

68. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden hayran edici, teşekkürler , gaye – 497

69. Kütahya merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 18-06-2021 10:36:13

70. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan cidden çok güzel, saolun 21-06-2021 12:27:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link