Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil.

Covid’in tipik 6 aylık krizin ötesinde bir şeye ve terör seviyelerinde savaşa dönüşeceğini ASLA düşünmemiştim, ama görecek gözleriniz var.

Eh, en kötüsü sadece yılın sonunda.

Bu tam olarak Trump Biden için yeniden seçildiğinde gerçekleşecek. İnanın bana, bu OLACAKTIR ve sonuçları “artan protestolar” ve hayat devam ettiği kadar basit olmayacak.

Bunun bir resmini görmek istiyorsanız, sadece KAMU’nun kendisinin Amerikan Demokratik sistemine tamamen güvensiz olduğunu (haklı olarak) ve nefretin “Maidan of Love”, yani Antifa isyanları için yararlanılacağını söylememe izin verin.

Ve bu resmin tamamı bile değil. Aşağıdakiler yarım yıl sonra olur.

Federal Hükümetin kendisini ve diğer her türlü kanun yaptırımını veya askeri iltica eden ya da milis olan diğer tüm güçleri elbette CIA “yardımı” altında feshetmesini bekleyin.

Daha sonra eyaletler, kendi kendilerine ÖZERKLİK ilan etmeye başlayacak ve Federal Hükümetten ayrı birimlerdir. Devrimciler beyaz saraya gidip Trump’ı İngiltere’ye kaçmaya veya onu öldürmeye zorlarsa, işleri böyle bitirirler.

Bundan sonra ne olursa olsun, bir tarafta silahlara el koyma ve FEMA Kampı mutlu cumhuriyet beyleri olacak, diğer tarafta Antifa mafyası hüküm sürüp genel sınıfsal temizlik yapacak.

En kötüsü henüz gelmedi (ve onu iyice kavramak için diğer makalelerimi okuyun), bunu birçok kez zaten ifade ettim), ancak nokta açıklığa kavuşturuldu.

Covid sadece başlangıç. Gerçekte gerçekleşmeden önce en kötüsünün geleceğini hayal edemezsiniz. Daha fazla “Yeni Normal” olacak ve bunlar Sovyet Rusya, Nazi Almanyası, Komünist Çin ve Kızıl Kamboçya’daki normlara benzeyecek. Bu toplulukların hiçbiri, felaketten bir AY önce bile gelecek olanı hayal edemezdi.

“Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil.” üzerine 47 yorum

1. Bilecik merkezden ben Emine. Slm sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:18:21

2. Hakkari merkezden ben ziya. Merhaba sayfa cidden hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 11:19:08

3. Iğdır merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-10-2020 06:46:39

4. Bartın dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , – 75

5. Kastamonu dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 23

6. Gaziantep dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, saolun , banu – 256

7. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, sağolun , hatice – 28

8. Adana merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım inanki iyi, şukuladım 20-11-2020 04:26:42

9. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 221

10. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden güzel, linkedinde paylaştım , – 49

11. Niğde dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selam herkese paylaşım süper ötesi iyi, saolun , ali – 357

12. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, şukuladım , ahmet – 84

13. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki hayran edici, saolun , ali – 364

14. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 280

15. Ardahan dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selam herkese web siten valla çok iyi, saolun , gaye – 38

16. Sinop merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-12-2020 10:54:58

17. Erzurum merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 31-12-2020 06:01:48

18. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 113

19. Ardahan merkezden ben gaye. Selam siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-01-2021 21:17:23

20. Yalova merkezden ben emin. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-01-2021 10:00:38

21. Gümüşhane dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Selamlar sayfanız cidden dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 333

22. Aksaray dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . selamun aleyküm web siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 155

23. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, saolun , doruk – 369

24. Trabzon merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 10:37:17

25. Adıyaman dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 279

26. Kütahya dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Merhabalar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 265

27. Bu konu : ” Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, teşekkürler , Emine – 353

28. Balıkesir dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 233

29. Aksaray dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . Merhaba paylaşım yeminle iyi, sağolun , elif yılmaz – 408

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link