Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil.

Covid’in tipik 6 aylık krizin ötesinde bir şeye ve terör seviyelerinde savaşa dönüşeceğini ASLA düşünmemiştim, ama görecek gözleriniz var.

Eh, en kötüsü sadece yılın sonunda.

Bu tam olarak Trump Biden için yeniden seçildiğinde gerçekleşecek. İnanın bana, bu OLACAKTIR ve sonuçları “artan protestolar” ve hayat devam ettiği kadar basit olmayacak.

Bunun bir resmini görmek istiyorsanız, sadece KAMU’nun kendisinin Amerikan Demokratik sistemine tamamen güvensiz olduğunu (haklı olarak) ve nefretin “Maidan of Love”, yani Antifa isyanları için yararlanılacağını söylememe izin verin.

Ve bu resmin tamamı bile değil. Aşağıdakiler yarım yıl sonra olur.

Federal Hükümetin kendisini ve diğer her türlü kanun yaptırımını veya askeri iltica eden ya da milis olan diğer tüm güçleri elbette CIA “yardımı” altında feshetmesini bekleyin.

Daha sonra eyaletler, kendi kendilerine ÖZERKLİK ilan etmeye başlayacak ve Federal Hükümetten ayrı birimlerdir. Devrimciler beyaz saraya gidip Trump’ı İngiltere’ye kaçmaya veya onu öldürmeye zorlarsa, işleri böyle bitirirler.

Bundan sonra ne olursa olsun, bir tarafta silahlara el koyma ve FEMA Kampı mutlu cumhuriyet beyleri olacak, diğer tarafta Antifa mafyası hüküm sürüp genel sınıfsal temizlik yapacak.

En kötüsü henüz gelmedi (ve onu iyice kavramak için diğer makalelerimi okuyun), bunu birçok kez zaten ifade ettim), ancak nokta açıklığa kavuşturuldu.

Covid sadece başlangıç. Gerçekte gerçekleşmeden önce en kötüsünün geleceğini hayal edemezsiniz. Daha fazla “Yeni Normal” olacak ve bunlar Sovyet Rusya, Nazi Almanyası, Komünist Çin ve Kızıl Kamboçya’daki normlara benzeyecek. Bu toplulukların hiçbiri, felaketten bir AY önce bile gelecek olanı hayal edemezdi.

“Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil.” üzerine 10 yorum

1. Bilecik merkezden ben Emine. Slm sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:18:21

2. Hakkari merkezden ben ziya. Merhaba sayfa cidden hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 11:19:08

3. Iğdır merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-10-2020 06:46:39

4. Bartın dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , – 75

5. Kastamonu dan kimler var. Olmadan önce hayal edemezsiniz. Tekrar ediyorum, yapamazsınız. Bu, 2020’nin sunabileceği en kötü şey değil. . selamun aleyküm siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 23

Yorum yapın