Aynı eski işaretler Burada oturmak bu sirkte nefes almak Aynı eski oyun Burada öğrenciler olarak korkularımızı beslemek

Duvarları daha yükseğe inşa et Hiç şans verme İnancını korkuya ve alarma bırak Burada cevap aramıyorsan emin ol İtaat et, vaaz et ve uy Kork

Her şeyi saklıyorlar Her omzunun üzerinden bakarken onları kim izliyor? Her şeyi tutuyorlar Eğer onları sorgularsan belki yanan numara sensin Belki yanan numara sensin

Duvarları daha yükseğe ör Hiç riske girme İnancını korkuya ve alarma bırak Eğer burada cevap aramıyorsan emin uyu İtaat et, vaaz et ve boyun eğ Nefretini kitlesel görüşle ortaya koy Gerçeği söylendiği gibi kabul et Her yalan Çünkü biz bunu hareketsizliğimizle seçtik O halde kucaklayın, nefes al ve silahsızlandır Korkma Her şeyi saklıyorlar Her omzunun üzerinden onlara bakarken onları kim izliyor? Belki de yanan numara sensin

Hiç korkacak bir şey yok Saklayacak bir şey yok Dürüst ol Her şeye inanıyor musun? Aramızda yaşadıklarını söylüyorlar Korkacak bir şey yok Saklayacak bir şey yok Dürüst ol

Hepsine inanıyor musun? Ya üstümüzde yaşıyorlarsa? Ya üstümüzde saklanırlarsa? Ve eğer üstümüzde yaşıyorlarsa Ve eğer üstümüzde saklanırlarsa Duvarları daha yükseğe inşa et, hiç şans verme İnancını korku ve alarma koy Burada cevap aramıyorsan emin uyu İtaat et, vaaz et ve uy Aynı eski işaretler Burada oturup bu sirkte nefes alıyorlar. öğrenciler olarak korkularımızı besleyen aynı eski oyun

Hiç korkacak bir şey yok Saklayacak bir şey yok Dürüst ol Hiç korkacak bir şey yok Ya üstümüzde yaşıyorlarsa?

Kafesin içinde güvende Belki de yanan numara sensin

Bu Avustralyalı bir grup. Bu şarkı 2016 yılında piyasaya sürüldü, ancak sözleri bugüne çok uygun.

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler , Emine – 391

2. Bu konu : ” Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 452

3. Bu konu : ” Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım , memo – 264

4. Bu konu : ” Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 334

5. Muğla dan kimler var. Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 68

6. Osmaniye dan kimler var. Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı . Merhabalar sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 283

7. Selamın aleyküm sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım

8. Hakkari merkezden ben Aylin. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 26-08-2021 20:46:53

9. Bu konu : ” Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 325

10. Bu konu : ” Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 29

11. Manisa dan kimler var. Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı . Selam herkese paylaşımın valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 246

12. Tunceli merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-09-2021 01:27:11

13. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

14. Kırşehir dan kimler var. Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı . Slm siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 343

15. Selam herkese web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

16. Kayseri dan kimler var. Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı . Mrb siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 495

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 247

18. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 10-09-2021 00:11:29

19. Hatay dan kimler var. Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, face de paylaştım , Emine – 2

20. Gümüşhane merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 13-09-2021 14:53:59

21. Mardin merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-09-2021 02:16:02

22. Bu konu : ” Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 385

23. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 19-09-2021 03:14:22

24. Bu konu : ” Ölü Mektup Sirki – Yanan Sayı ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 414

Write A Comment