Ölüm uyandırdı mı?

UYANMIŞ ÖLÜM

Neden gerçek boku ortaya çıkaran tüm müzik sanatçıları genç ölüyor? Hükümet hakkında konuşmak / müzikteki teorileri ifşa etmekle erken ölüm arasında bariz bir bağlantı var. Tupac, MF Doom, Juice Wrld, Nipsey Hussle, liste hayır mı devam ediyor? Bu konuyu daha önce bir arkadaşımla konuşmuştum ama aldığım cevap bana tam anlamıyla “kapanış” vermedi. Bu yaz kendi müziğimi yapacağım ve onlar gibi şeyler söylemeyi planlıyorum ama daha ince, büyürsem ölürümden korkuyorum! (Açıkçası müzik kazanmak kaybetmektir, bu yüzden başarımı göreceğiz ama Lmk!)

“Ölüm uyandırdı mı?” üzerine 14 yorum

1. Afyon dan kimler var. Ölüm uyandırdı mı? . Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 420

2. Bu konu : ” Ölüm uyandırdı mı? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun , mehmet – 381

3. Bu konu : ” Ölüm uyandırdı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha mükemmel, sağolun , ali – 93

4. Aydın merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan inanılmaz güzel, şukuladım 04-01-2021 18:25:41

5. Yozgat merkezden ben . Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 04-01-2021 22:31:07

6. Hakkari dan kimler var. Ölüm uyandırdı mı? . Selamlar web sitesi vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 119

7. Bingöl merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 12:12:17

8. Bu konu : ” Ölüm uyandırdı mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 269

9. Bu konu : ” Ölüm uyandırdı mı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki hayran edici, saolun , Gürbüz – 36

10. Bu konu : ” Ölüm uyandırdı mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 277

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link