https://www.cbc.ca/news/canada/manitoba/winkler-doctor-hospital-vaccine-hesitancy-1.6044904

Boundary Trails Sağlık Merkezi personeli, pandeminin bir aldatmaca olduğuna inanan hasta ve aşısız hastalardan rutin olarak haber alıyor – bazıları ölümün eşiğinde bile meydan okuyor.

Dr. Ganesan Abbu, “Bunu neredeyse her gün duyuyoruz ve bunun şaşırtıcı olduğunu biliyorum” dedi. “Kabullerimizin neredeyse yüzde 100’ünün aşı olmadığını bilmek zor.”

27 Comments

1. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz valla iyi, saolun 29-05-2021 15:41:29

2. Bilecik merkezden ben hatice. Selam web sitesi yeminle iyi, sağolun 29-05-2021 18:09:11

3. Bu konu : ” Ölüm yatağı inkarları, güney Manitoba hastane hastalarında yaygın olan pandemik ‘aldatmaca’ suçlamaları, doktor ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki güzel, face de paylaştım , ali – 287

4. Tokat merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran edici, sağolun 29-05-2021 20:39:52

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Ölüm yatağı inkarları, güney Manitoba hastane hastalarında yaygın olan pandemik ‘aldatmaca’ suçlamaları, doktor . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 259

6. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Adana merkezden ben . Slm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 30-05-2021 01:19:39

8. Erzincan dan kimler var. Ölüm yatağı inkarları, güney Manitoba hastane hastalarında yaygın olan pandemik ‘aldatmaca’ suçlamaları, doktor . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 114

9. Bu konu : ” Ölüm yatağı inkarları, güney Manitoba hastane hastalarında yaygın olan pandemik ‘aldatmaca’ suçlamaları, doktor ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha hayran edici, sağolun , ali – 465

10. Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Mrb bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

12. selamun aleyküm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” Ölüm yatağı inkarları, güney Manitoba hastane hastalarında yaygın olan pandemik ‘aldatmaca’ suçlamaları, doktor ” çok güzel. Slm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 269

14. selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

15. Erzincan merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-07-2021 13:48:52

16. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 06:03:10

17. Bu konu : ” Ölüm yatağı inkarları, güney Manitoba hastane hastalarında yaygın olan pandemik ‘aldatmaca’ suçlamaları, doktor ” çok güzel. Slm sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 69

18. Hatay dan kimler var. Ölüm yatağı inkarları, güney Manitoba hastane hastalarında yaygın olan pandemik ‘aldatmaca’ suçlamaları, doktor . Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, saolun , ahmet – 409

19. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-07-2021 01:12:57

20. Bartın dan kimler var. Ölüm yatağı inkarları, güney Manitoba hastane hastalarında yaygın olan pandemik ‘aldatmaca’ suçlamaları, doktor . selam arkadaşlar web siteniz valla mükemmel, şukuladım , Emine – 230

21. İzmir dan kimler var. Ölüm yatağı inkarları, güney Manitoba hastane hastalarında yaygın olan pandemik ‘aldatmaca’ suçlamaları, doktor . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden iyi, şukuladım , ali – 225

22. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

23. Bitlis merkezden ben ziya. Selamlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 23:43:49

24. Kayseri merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-09-2021 21:57:36

Write A Comment