Ölümden daha kötü şeyler var.

Dün bir gönderi yaptım ve birkaç saat sonra sildim çünkü uyurken beni korkutan bir mesaj aldım.

O zaman fark ettim ki, ‘Zaman yolculuğu yapan seks ejderhaları’ hakkındaki ilk yazım muhtemelen komplonun arkasındaki insanları memnun ederken, ya da her neyse, insanlara bir ejderha gördüğümün onları çıldırttığını söyledi.

Telefonum birkaç saat boyunca çevrimiçi olarak herhangi bir şey yayınlamaktan kilitlendiğinde (evet, telefonum İnternet erişiminden kilitlendi), eve döndüğümde öldürülmüş olacağım veya kınama cezası ya da başka bir şey olacağından emindim. Ama bu olmadı.

O zaman muhtemelen beni öldürmeyeceklerini fark ettim çünkü korku içinde yaşamak, yaşadıklarımı kimseye söyleyemeyeceğimi, çünkü bana inanmayacakları için, ölmekten çok daha kötü. Bunu biliyorlar, bu yüzden onlarca yıl boyunca herhangi bir komplo teorisinin itibarını yitirmesini ve alay edilmesini sağlamak için harcadılar.

Belki de perde arkasında ejderhalarla ilgili bir şeyler olduğunu düşündürüyor. Tıpkı tarih boyunca ejderhalar her zaman açgözlü, zengin, gizli ve güçlü olarak tasvir edilmiştir. Belki de elit kesimin en zengin, en güçlü ve en gizlileri ejderhalara bir şekilde bağlıdır.

Ancak ya bir bebek ejderha gördüm ya da ejderhalar sandığımız kadar büyük değiller. Ejderhalar anlamsızsa, aslında çok küçük yaratıklar olduklarının dünyaya ortaya çıkmasını istemeyeceklerini tahmin edeceğimden çok. Seçkinlerin dünyanın kendilerini zayıf olarak görmesini istemediği gibi, ejderhalar da dünyanın onları küçük görmesini istemez, bu yüzden gizli kalırlar.

Bunu gönderdikten sonra ne olacağını merak ediyorum. Başka bir mesaj alacak mıyım? Telefonum tekrar internete bağlanamaz mı? Biri beni ziyaret edecek mi? Başka bir ejderha görecek miyim? Bilmiyorum.

Düzenlemekte olduğum hikayeyi nihayet göndermem gerektiğini hissediyorum. Hikayenin kendisi zaten ‘tamamlandı’, ancak düzgün bir şekilde düzenlenmedi. Dosyada bulunmayan yaklaşık 150 sayfa var ve henüz 11. bölümü düzenlemedim (sayfa 298).

https://docs.google.com/document/d/1mJJlonzobKAOkG_9sfJ9oP7sTnhccvpDoZqK-supqio/edit?usp=sharing

Gönderen … Beefheart93
[comments]

“Ölümden daha kötü şeyler var.” üzerine 27 yorum

1. Burdur dan kimler var. Ölümden daha kötü şeyler var. . Selam herkese web siten inanki mükemmel, şukuladım , mehmet – 11

2. Bu konu : ” Ölümden daha kötü şeyler var. ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki iyi, saolun , Aylin – 99

3. Mardin dan kimler var. Ölümden daha kötü şeyler var. . Merhabalar web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 36

4. İstanbul merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım 15-12-2020 22:40:06

5. Edirne dan kimler var. Ölümden daha kötü şeyler var. . Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , – 230

6. Isparta merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 28-12-2020 10:05:42

7. Burdur dan kimler var. Ölümden daha kötü şeyler var. . Merhaba web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım , Emine – 270

8. Aydın merkezden ben doruk. Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 04:11:02

9. Düzce merkezden ben hatice. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 01-01-2021 23:50:12

10. Bu konu : ” Ölümden daha kötü şeyler var. ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 197

11. Giresun dan kimler var. Ölümden daha kötü şeyler var. . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 498

12. Bu konu : ” Ölümden daha kötü şeyler var. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle mükemmel, şukuladım , ali – 363

13. Bu konu : ” Ölümden daha kötü şeyler var. ” çok güzel. Mrb web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 387

14. Elazığ merkezden ben banu. Merhaba web siteniz harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 20-01-2021 11:09:43

15. Bu konu : ” Ölümden daha kötü şeyler var. ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 307

16. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 24-02-2021 22:02:12

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link