Düşünmek inanmaktır. Ölümden sonraki hayata inanılırsa oraya giderler. Cennete inanıyorsanız, oraya gidersiniz. Cehenneme inanıyorsan ve hayatın günah işliyse, oraya git. Reenkarnasyona inanıyorsanız, Dünya’ya döneceksiniz.

Yine de ahirete inanmayan pek çok insan var. Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? Dünya gittikçe ateist hale geldikçe, giderek daha fazla insan ölümden sonra bir amaç yaşamıyor. Eşzamanlı varoluş ve yokluk düzleminde sıkışıp kalmışlardır. Hayaletler, inanmayan insanların ruhları mıdır? Ateizm ve laiklik neden itiliyor?

Bu bilimsel tanımlarla karıştırılmamalıdır. Biyolojik görüş, biz ayrışıp Dünya ile bir olmamızdır. Ancak hükümetlerimizin, öğretmenlerimizin ve kurumlarımızın inanmamızı istediği şey bu değil. Hükümetlerimiz buna inanmamızı istiyor hiçbir şey olmuyor. Ölürüz ve sonra boşluk. Bu hangi amaca hizmet ediyor?

Author

24 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 327

2. Kars dan kimler var. Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? . Mrb siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 226

3. Merhaba sayfa vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

4. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Tekirdağ dan kimler var. Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? . Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 154

6. Sivas merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfan valla dikkat çekici, şukuladım 28-04-2021 01:21:01

7. Aydın dan kimler var. Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? . Selam web siten süper ötesi iyi, tebrikler , Emine – 139

8. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? . Selam paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 20

9. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-05-2021 22:26:26

10. Bu konu : ” Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten güzel, şukuladım , ali – 444

11. Yalova merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun 12-05-2021 18:23:07

12. Tekirdağ dan kimler var. Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? . Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 41

13. Hatay dan kimler var. Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? . merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , memo – 373

14. Yalova merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi iyi, saolun 26-05-2021 20:36:16

15. Ordu merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 14-06-2021 15:22:38

16. Bu konu : ” Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 422

17. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın cidden çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 340

18. Yozgat merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 12-07-2021 00:22:38

19. Bu konu : ” Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden güzel, tebrikler , emin – 282

20. Kastamonu dan kimler var. Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? . selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 435

21. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Konya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım 24-07-2021 11:33:01

23. Giresun dan kimler var. Ölümden sonraki hayata inanmayan insanlar öldüklerinde nereye giderler? . selamun aleyküm bu web sitesi cidden güzel, twitter da paylaştım , banu – 482

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link