Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları

Herkese merhaba, ölmekte olan veya covid aşıya garip tepkiler alan insanlardan çıkan tüm bu makaleler ve haberlerle, bu alt aşıdan birinin onunla kişisel deneyimi olup olmadığını merak ediyorum. Lütfen hikayenizi paylaşın! Medyanın açığa çıkardığından daha fazla olmasından korkuyorum.

“Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları” üzerine 28 yorum

1. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 460

2. Bingöl dan kimler var. Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 30

3. Zonguldak dan kimler var. Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları . Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 258

4. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 325

5. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 248

6. Erzincan dan kimler var. Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları . Mrb siten harbiden çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 84

7. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 438

8. Denizli dan kimler var. Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları . Merhaba web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 281

9. Ankara merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sağolun 10-02-2021 00:40:09

10. Samsun merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım 10-02-2021 02:23:16

11. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 45

12. Hatay dan kimler var. Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları . Merhaba paylaşımınız valla hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 182

13. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Selam herkese web siten valla çok güzel, sağolun , – 286

14. Kırıkkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 10-02-2021 02:45:51

15. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok güzel, teşekkürler , Aylin – 202

16. Tokat merkezden ben . selam arkadaşlar web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 11:57:54

17. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun , emin – 428

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link