Herkese merhaba, ölmekte olan veya covid aşıya garip tepkiler alan insanlardan çıkan tüm bu makaleler ve haberlerle, bu alt aşıdan birinin onunla kişisel deneyimi olup olmadığını merak ediyorum. Lütfen hikayenizi paylaşın! Medyanın açığa çıkardığından daha fazla olmasından korkuyorum.

Author

41 Comments

1. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 460

2. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

3. Slm web siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

4. Bingöl dan kimler var. Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 30

5. Zonguldak dan kimler var. Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları . Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 258

6. Selamlar web siteniz ciddiyim çok iyi, face de paylaştım

7. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

8. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 325

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 248

10. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları . Mrb siten harbiden çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 84

11. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 438

13. Denizli dan kimler var. Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları . Merhaba web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 281

14. Ankara merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sağolun 10-02-2021 00:40:09

15. Samsun merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi cidden iyi, twitter da paylaştım 10-02-2021 02:23:16

16. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 45

17. Hatay dan kimler var. Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları . Merhaba paylaşımınız valla hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 182

18. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Selam herkese web siten valla çok güzel, sağolun , – 286

19. Kırıkkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 10-02-2021 02:45:51

20. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

21. Batman merkezden ben ali. Slm web siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 10-02-2021 03:08:59

22. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok güzel, teşekkürler , Aylin – 202

23. Merhaba sayfanız valla hayran bıraktı, face de paylaştım

24. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran edici, teşekkürler

25. Tokat merkezden ben . selam arkadaşlar web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 11:57:54

26. Muğla merkezden ben doruk. Slm sayfan inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 20-02-2021 19:17:53

27. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun , emin – 428

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 118

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 499

30. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 481

32. Ankara merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, tebrikler 14-03-2021 01:34:55

33. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım

34. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-04-2021 15:02:20

35. Bolu merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 03:28:08

36. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Merhaba sayfa inanki hayran edici, şukuladım , memo – 86

37. Bu konu : ” Ölüme / hastalığa neden olan Covid Aşıları ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , gaye – 211

38. Merhaba herkese paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link