Bunu nerede okuduğumu hatırlamıyorum. Bu saymanın saçma bir yolu. Aşılar için istatistikler aynı şekilde sayılırsa, o zaman aşı aktifken ölen biri (6 ay sürüyor mu?), “Ölüm nedenini” bu aşı olarak yazması gerekecektir. Bunu önermiyorum, bunun yerine, ölümlerin yalnızca sebebin bu olduğunu düşünmek için bir neden varsa covid tarafından sayılacağını öne sürüyorum (veya talep etmeliyiz).

Ortalama bir insan 80 yıl yaşayacaksa, 2020’de her 80 kişiden 1’i olağan nedenlerden öldü. İstatistiklerin mavi gözlere sahip olanları ölüm nedeni mavi göz olarak saymasına izin verirsek, o zaman bu istatistikler, sigara içen covid ölümleri veya ölümleri çok aşacaktır. YALNIZCA gerçek nedenleri saymak önemlidir, aksi takdirde sorunlar olduklarından daha büyük görünebilir ve tehlikeli şeyler olduklarından daha güvenli görünebilir.

Author

17 Comments

1. Hatay merkezden ben ali. selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, saolun 20-01-2021 14:56:31

2. Niğde merkezden ben memo. Merhaba paylaşım vallaha hayran edici, sağolun 20-01-2021 16:11:40

3. Ordu dan kimler var. Ölümlerle ilgili istatistikler, covid ve aşıları arasında çok farklı şekillerde sayılıyor. ABD, bir kişi öldüğünde covid olmuşsa, bir araba kazası gibi başka bir şeyden ölmüş ve sadece covid olmuş olsa bile, doktorların ve hemşirelerin “ölüm nedenini” covid olarak yazmalarını istiyor. . Selamlar sayfan inan ki iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 60

4. Sinop dan kimler var. Ölümlerle ilgili istatistikler, covid ve aşıları arasında çok farklı şekillerde sayılıyor. ABD, bir kişi öldüğünde covid olmuşsa, bir araba kazası gibi başka bir şeyden ölmüş ve sadece covid olmuş olsa bile, doktorların ve hemşirelerin “ölüm nedenini” covid olarak yazmalarını istiyor. . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha iyi, face de paylaştım , mehmet – 312

5. Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. Şanlıurfa dan kimler var. Ölümlerle ilgili istatistikler, covid ve aşıları arasında çok farklı şekillerde sayılıyor. ABD, bir kişi öldüğünde covid olmuşsa, bir araba kazası gibi başka bir şeyden ölmüş ve sadece covid olmuş olsa bile, doktorların ve hemşirelerin “ölüm nedenini” covid olarak yazmalarını istiyor. . Merhabalar web siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 118

7. Selam herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun

8. Bu konu : ” Ölümlerle ilgili istatistikler, covid ve aşıları arasında çok farklı şekillerde sayılıyor. ABD, bir kişi öldüğünde covid olmuşsa, bir araba kazası gibi başka bir şeyden ölmüş ve sadece covid olmuş olsa bile, doktorların ve hemşirelerin “ölüm nedenini” covid olarak yazmalarını istiyor. ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , memo – 304

9. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler 25-02-2021 01:44:29

10. Bu konu : ” Ölümlerle ilgili istatistikler, covid ve aşıları arasında çok farklı şekillerde sayılıyor. ABD, bir kişi öldüğünde covid olmuşsa, bir araba kazası gibi başka bir şeyden ölmüş ve sadece covid olmuş olsa bile, doktorların ve hemşirelerin “ölüm nedenini” covid olarak yazmalarını istiyor. ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 249

11. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Ölümlerle ilgili istatistikler, covid ve aşıları arasında çok farklı şekillerde sayılıyor. ABD, bir kişi öldüğünde covid olmuşsa, bir araba kazası gibi başka bir şeyden ölmüş ve sadece covid olmuş olsa bile, doktorların ve hemşirelerin “ölüm nedenini” covid olarak yazmalarını istiyor. . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 296

12. Burdur dan kimler var. Ölümlerle ilgili istatistikler, covid ve aşıları arasında çok farklı şekillerde sayılıyor. ABD, bir kişi öldüğünde covid olmuşsa, bir araba kazası gibi başka bir şeyden ölmüş ve sadece covid olmuş olsa bile, doktorların ve hemşirelerin “ölüm nedenini” covid olarak yazmalarını istiyor. . Selam herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 421

13. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ölümlerle ilgili istatistikler, covid ve aşıları arasında çok farklı şekillerde sayılıyor. ABD, bir kişi öldüğünde covid olmuşsa, bir araba kazası gibi başka bir şeyden ölmüş ve sadece covid olmuş olsa bile, doktorların ve hemşirelerin “ölüm nedenini” covid olarak yazmalarını istiyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 91

14. selamun aleyküm paylaşımın inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Ölümlerle ilgili istatistikler, covid ve aşıları arasında çok farklı şekillerde sayılıyor. ABD, bir kişi öldüğünde covid olmuşsa, bir araba kazası gibi başka bir şeyden ölmüş ve sadece covid olmuş olsa bile, doktorların ve hemşirelerin “ölüm nedenini” covid olarak yazmalarını istiyor. ” çok güzel. Mrb sayfa cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , – 429

16. Uşak dan kimler var. Ölümlerle ilgili istatistikler, covid ve aşıları arasında çok farklı şekillerde sayılıyor. ABD, bir kişi öldüğünde covid olmuşsa, bir araba kazası gibi başka bir şeyden ölmüş ve sadece covid olmuş olsa bile, doktorların ve hemşirelerin “ölüm nedenini” covid olarak yazmalarını istiyor. . selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 441

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link