Olumsuz oy düğmesinin amacı.

Herhangi bir kişi, belirli bağlantıları / yayınları gizlemek için günah keçisi dışında olumsuz oy düğmesi için bir neden bulabilir mi? Belki de kullanıcıları kızdırmamak, eğlence için başka yerlere bakmalarına neden olmak?

Bu olmadan, popüler gönderiler alacağı olumlu oyların sayısına göre belirlenir. Bu nedenle, bir şey yalan olsa veya yanlış olsa bile, yine de düşük sayıda olumlu oyu temel alan popülerlik sıralamasının en altında yer alırdı. Negatif puanlar basitçe görünmesini ortadan kaldırır.

Bence bu, içeriği istenen bir anlatıya uyacak şekilde düzenlemenin bir yolu. Bu, “sorunu” atlatması kolay bir tomurcuk gönderiyor ve hiçbir şeyin Reddit’in istemediği bir izleyici olamayacağını garanti ediyor.

Bunlardan yeterince aldığınızda, belirli abonelerden gelen yorum kısıtlamalarına veya yasaklarına sahip olacağınız gerçeğinden bahsetmiyorum bile, yine, bir kullanıcıyı popülerliğe dayalı olarak bastırır.

Sırf bir görüş popüler olmadığı için yanlış olduğu veya bastırılması gerektiği anlamına gelmez.

Yukarı / aşağı oy satın alma yeteneği sayesinde, her şey çok düşük maliyetlerle manipüle edilebilir.

“Olumsuz oy düğmesinin amacı.” üzerine 12 yorum

1. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 04-10-2020 03:20:14

2. Ordu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 04-10-2020 06:45:12

3. Bu konu : ” Olumsuz oy düğmesinin amacı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Emine – 175

Yorum yapın