Burası internetteki en zeki insanlardan bazıları ile en aptallardan bazıları arasında bir karışım. en zeki olanı jeffrey epstein vakası vs. olanlardır. bununla birlikte temel sağduyuyu pencereden dışarı atarlar. “İnsanlar bu kilitlenmenin olası sonu için neden mutlu? !!?!” Çünkü insanlar büyük insan gruplarını görmeyi özlüyor. “Neden hastalanmıyorum Kilitli şeyleri takip etmiyorum veya maske takmıyorum?! / !?” diye soruyorlar. Bu, bir mermiden sağ kurtulan ve sonra askerlerin neden kask ve zırh giymesi gerektiğini soran bir asker gibidir. Gerçekten dünyanın% 1’inin dünyanın% 99’unu kilitleyeceğini düşünüyor musunuz? % 1’in tamamen iyi olduğunu söylemiyorum ama herkes birbirini tanıyor ve insanlığın çöküşünü planlıyormuş gibi davranıyorsun.

Sözümü okuduğunuz için teşekkürler.

gönderen … dol_guldurhunter
[comments]

Author

9 Comments

1. Aksaray merkezden ben banu. Selam herkese sayfanız cidden hayran edici, tebrikler 24-03-2021 06:01:41

2. Bitlis merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 24-03-2021 10:32:38

3. Kars merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan cidden güzel, face de paylaştım 26-03-2021 18:51:25

4. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Ağrı merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-04-2021 14:55:39

6. Slm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

7. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link