Genetik manipülasyon yoluyla ölümsüzlüğün keşfedilmesinin yarattığı krizi hayal edin.

Bana göre, seçkinler ve süper zenginler tedaviden haberdar olurlar, ancak bu onlar için uzun vadede bir sorun yaratır – aşırı nüfus. Açıkçası, doğmuş ve doğmuş olan herkes için ölümsüzlüğü destekleyemeyiz, bu yüzden haberler çıkmadan önce deyim yerindeyse “sürüyü itlaf etmek” gerekir.

Geleceğin şu anda kontrolü elinde tutanlara faydalı olacak şekilde kontrol edilebilir bir şekilde ilerlemesini sağlamak için her şeyin kilitli kontrol altına alınması gerekiyordu.

Tanrım, acaba bu nasıl başarılabilir?

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Ölümsüzlüğün tıp yoluyla keşfedilmesi? ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 301

2. selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

3. Bursa dan kimler var. Ölümsüzlüğün tıp yoluyla keşfedilmesi? . selamun aleyküm sayfanız vallaha güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 474

4. Bitlis merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, saolun 13-03-2021 12:47:51

5. Niğde dan kimler var. Ölümsüzlüğün tıp yoluyla keşfedilmesi? . Selam herkese web sitesi vallaha iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 266

6. Kars merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 18-03-2021 11:29:41

7. Malatya dan kimler var. Ölümsüzlüğün tıp yoluyla keşfedilmesi? . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 9

8. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Selamın aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. Kütahya dan kimler var. Ölümsüzlüğün tıp yoluyla keşfedilmesi? . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , banu – 365

11. Bu konu : ” Ölümsüzlüğün tıp yoluyla keşfedilmesi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 144

12. Kırşehir dan kimler var. Ölümsüzlüğün tıp yoluyla keşfedilmesi? . Merhaba herkese web siten harbiden dikkat çekici, tebrikler , ali – 120

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link