Omaha, Nebraska’da 80’lerde çocuk fuhuş çetesi vardı ve kimse bundan bahsetmiyor.

Bahsettiğim komplo Franklin Credit Union çocuk fuhuşudur. İnsanların “özenle hazırlanmış bir aldatmaca” olduğunu varsaymaları nedeniyle bu konuda çok fazla kaynak bulamazsınız. Bu teoriyi örtbas etmek için mahkemede yalan söylemeyen kişilerden biri “tasfiye” suçundan 4 buçuk yıl hapis cezasına çarptırıldı. Vakada oğluyla Chicago’dan Omaha’ya dönen özel bir dedektif vardı ve aniden uçağı gizemli koşullar altında düştü. Bu komplonun birçok tuhaf detayı var, örneğin bir yazarın olay hakkında yazmak için Omaha’ya gitmesi ve neredeyse anında bir ölüm tehdidi alması gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

“Omaha, Nebraska’da 80’lerde çocuk fuhuş çetesi vardı ve kimse bundan bahsetmiyor.” üzerine 21 yorum

1. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten inanılmaz mükemmel, şukuladım 29-08-2020 15:12:11

2. Çorum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 10:47:14

3. Ağrı merkezden ben gaye. Mrb sayfa yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 10:51:54

4. Kahramanmaraş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 20-09-2020 09:52:58

5. Bartın merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:50:05

6. Amasya dan kimler var. Omaha, Nebraska’da 80’lerde çocuk fuhuş çetesi vardı ve kimse bundan bahsetmiyor. . Selam herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 157

7. Bu konu : ” Omaha, Nebraska’da 80’lerde çocuk fuhuş çetesi vardı ve kimse bundan bahsetmiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 251

8. Kocaeli dan kimler var. Omaha, Nebraska’da 80’lerde çocuk fuhuş çetesi vardı ve kimse bundan bahsetmiyor. . Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 13

Yorum yapın