Bunun şansı nedir? Ünlü olmaya layık sadece 12 yetenekli insan var mı?

Ya da şöhretin göründüğünden daha fazlası olması ve “oyunu oynamaya” ve “fedakarlık” yapmaya istekli olmanız olabilir mi?

Bu insanlar aslında hayatlarının kontrolünde değiller ve ruhlarını eğlence endüstrisine bırakmış olabilirler mi?

Hayır bu olamaz.

30 Comments

1. Merhaba siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

2. Bu konu : ” On milyonlarca yaratıcı insanın olduğunu fark ettiniz, ancak radyoyu açıyorsunuz veya ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 249

3. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-05-2021 17:08:04

4. Bolu dan kimler var. On milyonlarca yaratıcı insanın olduğunu fark ettiniz, ancak radyoyu açıyorsunuz veya . merhaba arkadaşlar siten valla iyi, face de paylaştım , ali – 428

5. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Van merkezden ben ahmet. Selam sayfan gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 12-05-2021 20:34:15

7. Bu konu : ” On milyonlarca yaratıcı insanın olduğunu fark ettiniz, ancak radyoyu açıyorsunuz veya ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 238

8. Balıkesir merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 15-05-2021 21:59:52

9. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

10. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-05-2021 23:53:51

11. Gürbüz Reply

Merhaba sayfa gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

12. Çanakkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 04-06-2021 00:42:45

13. Bu konu : ” On milyonlarca yaratıcı insanın olduğunu fark ettiniz, ancak radyoyu açıyorsunuz veya ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki iyi, tebrikler , ahmet – 89

14. Slm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım

15. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

17. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

18. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

19. Hatay merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, şukuladım 09-07-2021 00:29:40

20. Afyon dan kimler var. On milyonlarca yaratıcı insanın olduğunu fark ettiniz, ancak radyoyu açıyorsunuz veya . Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 193

21. Selam bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım

22. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. On milyonlarca yaratıcı insanın olduğunu fark ettiniz, ancak radyoyu açıyorsunuz veya . Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 160

23. Selamlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

24. Bu konu : ” On milyonlarca yaratıcı insanın olduğunu fark ettiniz, ancak radyoyu açıyorsunuz veya ” çok güzel. Selam web siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 481

25. İstanbul merkezden ben ziya. Slm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 07-08-2021 08:07:00

26. Trabzon merkezden ben doruk. Mrb web siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 24-08-2021 16:59:58

27. Şırnak dan kimler var. On milyonlarca yaratıcı insanın olduğunu fark ettiniz, ancak radyoyu açıyorsunuz veya . Mrb web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 75

28. Edirne dan kimler var. On milyonlarca yaratıcı insanın olduğunu fark ettiniz, ancak radyoyu açıyorsunuz veya . Selamlar sayfanız cidden güzel, şukuladım , ali – 277

29. Bu konu : ” On milyonlarca yaratıcı insanın olduğunu fark ettiniz, ancak radyoyu açıyorsunuz veya ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, şukuladım , gaye – 373

Write A Comment