Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor

https://www.businessinsider.com/trump-have-bombed-yemen-more-than-bush-and-obama-combined-2020-10

Trump, “sonsuz savaşlar” a karşı kampanya yürütürken, teröre karşı küresel savaşta angajman kurallarını gevşetmiş, Yemen’de ve başka yerlerde hava saldırıları ve kara baskınlarını önemli ölçüde artırmıştır. ABD grevlerinin en yoğun dönemi, 8 yaşındaki bir kızın hayatını kaybetmesine neden olan bir komando baskını ile başlayan, Trump’ın ilk görev yılı olan 2017’de geldi. Airwars’ın direktörü Chris Woods Business Insider’a verdiği demeçte, “Başkanlığının başlarında, Trump’ın terör gruplarına karşı ‘eldivenleri çıkarma’ niyetini körükleyerek, birden fazla tiyatroda rekor sayıda hem hava saldırısı hem de bildirilen sivil zarar gördük,” dedi.

“Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor” üzerine 28 yorum

1. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 19-11-2020 04:31:51

2. Bu konu : ” Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 383

3. Niğde dan kimler var. Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor . Selamın aleyküm web siten inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , – 91

4. Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 01-12-2020 10:36:33

5. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 05-12-2020 01:44:43

6. Düzce dan kimler var. Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor . Selam sayfan cidden mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 263

7. Nevşehir merkezden ben banu. Merhaba siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-12-2020 11:24:58

8. Bu konu : ” Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor ” çok güzel. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 259

9. Çankırı merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:40:10

10. Iğdır merkezden ben . Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-12-2020 07:44:12

11. Bu konu : ” Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle güzel, sağolun , Gürbüz – 271

12. Burdur dan kimler var. Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor . Merhaba herkese siteniz valla hoşuma gitti, saolun , gaye – 261

13. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 03-01-2021 23:21:00

14. Kayseri dan kimler var. Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor . selamun aleyküm web siten inan ki güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 410

15. Şanlıurfa dan kimler var. Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 338

16. Adana dan kimler var. Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor . Slm siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 375

17. Mardin merkezden ben ali. Selam herkese siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım 12-01-2021 01:04:44

18. Bu konu : ” Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım , ali – 110

19. Edirne merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-01-2021 12:16:55

20. Bu konu : ” Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 73

21. Bu konu : ” Ön sayfada Trump’ın savaş karşıtı bir makine olduğunu iddia eden bir yazı neden var? Orta Doğu’nun dışını bombalıyor ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 51

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link