“On yıllardır önemli ofis adayları” Rockefeller mankenlerinin geçit töreni “oldu. Seçmenlerin sandıklarda gerçek bir seçeneği yoktu, çünkü her iki partinin adayları ulusa ihanet ederek yeni Rockefeller “Haçlı Seferleri” ni taahhüt ettiler.

SS: Emanuel Josephson, MD oylama ve Rockefeller Empire kontrolü hakkında yorum yapıyor. Bu rakette çok şeyin değiştiğinden şüpheliyim.

“Anayasa, hükümetimize teorik olarak tüm vatandaşların oy kullanma hakkına sahip olduğu demokratik bir cumhuriyet, temsili bir hükümet biçimi verdi. Komplocular, nihayetinde, halkın imtiyazlarını açıkça çalma niyetlerini ifade ettiler. Sinsice, tüm tarafların aday gösterme mekanizmalarının kontrolünü ele geçirerek ulusu temsilcilerini seçme gücünü ve herhangi bir etkili temsili zaten elinden aldılar. “

“Aynı üreticiler tarafından ortaya konan slot makineleri kadar kolaylıkla tamir edilebilen oylama makineleri, seçmenleri kandırıyor ve oylamayı boşuna yapıyor. Taraflar arasındaki gerçek muhalefet iddiasından vazgeçildi. Adaylar, aynı kişiler tarafından açıkça karşılanan “masraflardan tasarruf etme” amacıyla kabul edilen amaç için, art arda aynı toplantı yerlerinde taraflarca yapılır. “Karşıt” adayların adaylıkları, açıkça komplocuların “köylülerin” aşağılayıcı bir şekilde oyalanması için yaptıkları boş hareketlerdir.

“1952’de komplocular, kuklaları General Dwight D. Eisenhower’ı, seçilirse diktatörlüğün yolunu hızla hazırlayabilecek” iki partili “aday” olarak her iki büyük partiye de empoze ederek millete “Hobson’ın tercihinin” yeni bir versiyonunu vermeye çalışıyorlar. Planlarının düşük olmasına karşı korunmak için, diğer tüm adaylar da onlara aittir.

Örneğin Robert A. Taft, sahte “muhalefet” in sahte lideri. Bir düzineden fazla üyesini Beyaz Saray’a yerleştiren Roosevelt-Delano Hanedanlığı’ndan, Amerika’nın Kraliyet Ailesi rolünü oynadı ve Rockefeller İmparatorluğu’na katılmadan önce bir asırdan fazla bir süredir ülkeyi yanlış yönlendirdi ve karıştırdı. onunla güçler. Babası gibi, o da Rockefeller’ın Mark Hanna tarafından yapılan Ohio Republican makinesinden geliyor. Kayıtları, onu Yeni Düzen’in zayıf, etkisiz bir lastik damgası olarak ortaya koyuyor. Onun “muhalefeti” kayıt için sadece küçük bir değişiklik gerektiriyor. “

Fortune and Life’tan Russell Wheeler Davenport, Rockefeller-Sovyet Ekseni siyasi faaliyetlerinin başka bir yönüne öncülük etti. Yeni Düzenlerine sahte muhalefet. Kendisinin, kongre öncesi olağanüstü kampanyanın koordinatörü olduğunu bildirdi. New Deal Demokrat, Rockefeller kuklası, “Tek Dünya” (Rockefeller’in) Wendell Willkie, “ben de”, sahte muhalefet, 1940 başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçi aday, ABD’nin halihazırda gerçekleşmiş olan II.Dünya Savaşı’na girmesini sağlamak amacıyla İngiltere’ye söz verdi. Bu manevrada, Amerikan “köylülüğüne” burun kıvırmada üstünlük kazandılar.

“Dunkirk’te İngilizlerle varılan anlaşmanın ardından, Rockefeller propaganda makinesi ve lobisi,” enternasyonalizm “için hız kazandı. “Bir dünya”, yani, Rockefeller’ın egemen olduğu bir dünya. Rockefeller Dış İlişkiler Konseyi’nden Harold Stassen’in yönetiminde, “Bir Dünya” piyonu Wendell Willkie’nin 1940 Başkanlık kampanyasında piyonları Franklin D. Roosevelt’e “karşı” aday gösterilmesini tasarladılar. Bu, seçimi, anlaşmalarının yerine getirilmesi için bir “tura kazandım, kaybedersiniz” önerisi yaptı. Bu arada, kontrollü basını “enternasyonalizm” ve ABD’nin savaşa girmesi için daha yoğun bir şekilde ajitasyon yaptı. Örneğin, Rockefeller Dış İlişkiler Konseyi’nden Henry R. Luce başkanlığındaki ve Harkness aracılığıyla Standard Oil kalabalığı tarafından finanse edilen Time-Life-Fortune grubu, 1941’de “genç ve yükselen uluslararası bir parti hazırlanıyor” teması üzerine ısrarla editörlük yaptı. gelecekteki bir dünya için siyasi savaş yapmak. ” Rockefeller-Sovyet, Marksist, “enternasyonalist” tema şarkısını uzun ve yüksek sesle söyleyen basın bu gruba katıldı. “

Rockefeller “Enternasyonalist” Dünyayı Yanlış Yöneten Adam Emanuel M. Josephson, MD, 1952

““On yıllardır önemli ofis adayları” Rockefeller mankenlerinin geçit töreni “oldu. Seçmenlerin sandıklarda gerçek bir seçeneği yoktu, çünkü her iki partinin adayları ulusa ihanet ederek yeni Rockefeller “Haçlı Seferleri” ni taahhüt ettiler.” üzerine 16 yorum

1. Hatay merkezden ben banu. Mrb web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2020 10:56:44

2. Amasya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 20-09-2020 10:56:45

3. Erzurum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 20-09-2020 11:03:52

4. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:20:18

5. Kütahya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hayran edici, şukuladım 02-10-2020 11:19:14

6. Iğdır merkezden ben banu. Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 15:42:08

7. Mersin dan kimler var. “On yıllardır önemli ofis adayları” Rockefeller mankenlerinin geçit töreni “oldu. Seçmenlerin sandıklarda gerçek bir seçeneği yoktu, çünkü her iki partinin adayları ulusa ihanet ederek yeni Rockefeller “Haçlı Seferleri” ni taahhüt ettiler. . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz çok iyi, sağolun , banu – 104

8. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-10-2020 08:29:45

9. Yozgat dan kimler var. “On yıllardır önemli ofis adayları” Rockefeller mankenlerinin geçit töreni “oldu. Seçmenlerin sandıklarda gerçek bir seçeneği yoktu, çünkü her iki partinin adayları ulusa ihanet ederek yeni Rockefeller “Haçlı Seferleri” ni taahhüt ettiler. . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , memo – 36

10. Giresun merkezden ben doruk. Slm web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-10-2020 12:21:18

Yorum yapın