Yüzlerce şehrin yakıldığını, binlerce mülkün yıkıldığını, kaç kişinin öldürüldüğünü seyrettiler. İsyan yıllarında.

Daha sonra madalyalı asker olan silahsız bir kadını soğukkanlılıkla öldürdüler ve birkaç camı kırdığı için yüzlerce insanı tutukladılar. Şu anda yasal süreç olmaksızın süresiz olarak gözaltında tutulan insanlar.

Bu vatanseverleri örgütlemediğiniz ve serbest bırakmadığınız her gün, onlara onay mührü verdiğiniz başka bir gündür.

Lütfen bugün yanlış yere suçluluk duygusuyla ve eylemsizliğinizden dolayı utanç duyarak kendinizi öldürmeyin. Bu senin hatan değil.

23 Comments

1. İzmir dan kimler var. Onay mührünüz hükümet tarafından çok takdir ediliyor. . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 73

2. selamun aleyküm web siten inanki hayran edici, teşekkürler

3. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-07-2021 21:13:49

4. Bu konu : ” Onay mührünüz hükümet tarafından çok takdir ediliyor. ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten iyi, teraziye tıkladım , hatice – 49

5. Aydın dan kimler var. Onay mührünüz hükümet tarafından çok takdir ediliyor. . Selam sayfan yeminle dikkat çekici, sağolun , emin – 222

6. Selamlar paylaşımın harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

7. Manisa dan kimler var. Onay mührünüz hükümet tarafından çok takdir ediliyor. . Selamlar siten cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 155

8. Mrb siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Selamlar siten harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

10. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Yalova dan kimler var. Onay mührünüz hükümet tarafından çok takdir ediliyor. . Selam herkese sayfanız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 209

12. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sağolun

13. Erzurum merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, tebrikler 13-08-2021 11:45:15

14. Mersin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 16-08-2021 21:50:38

15. Bu konu : ” Onay mührünüz hükümet tarafından çok takdir ediliyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 310

16. Bu konu : ” Onay mührünüz hükümet tarafından çok takdir ediliyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, teşekkürler , memo – 268

17. Bu konu : ” Onay mührünüz hükümet tarafından çok takdir ediliyor. ” çok güzel. Selam paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 250

18. Bu konu : ” Onay mührünüz hükümet tarafından çok takdir ediliyor. ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle hayran edici, tebrikler , – 491

19. Bu konu : ” Onay mührünüz hükümet tarafından çok takdir ediliyor. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 24

20. Artvin dan kimler var. Onay mührünüz hükümet tarafından çok takdir ediliyor. . Slm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 363

21. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba sayfa ciddiyim güzel, teşekkürler 13-09-2021 22:06:03

Write A Comment