“Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu?

Örneğin, drone saldırılarında veya terörist zulümlerde öldürülen masum kadın ve çocukların sayısını bildirerek, manşetleri duymaya veya okumaya alıştık, ancak erkeklerin bu tür bir trajediyi paylaşmalarının artık yasak olduğu imasıyla baş başa kalmadık mı? veya mağdur durumu?

Toplumdaki en savunmasız kişilere (hayvanlar, kadınlar ve çocuklar) zarar vermek ya da öldürmek, korkakça, acımasız ve aşağılık olarak yuvarlak ve anlaşılır bir şekilde kınanmaktadır. Sayısız erkeğin aynı yöntemlerle öldürülmesinin basitçe olmadığı gibi duygusal bir darboğaz var. Bu operant şartlandırmadır ve batı kültürlerimizin ilerlediği yönün açık bir göstergesidir. Evet, insanlar geleneksel olarak ailelerini yaptıkları gibi toplumu yönetmiş ve onlara hükmetmişlerdir, ancak yalnızca küçük bir kısmı evlerinin dışında herhangi bir gerçek gücü kullanabilmiştir. Tüm beyaz insanların kölelikle suçlandığı moda argümanı anımsatıyor, şimdi çoğu beyaz erkeğin baskıcılardan çok büyük ölçüde onun kurbanı olduğunu biliyoruz.

MSM tarafından bildirilen şiddet durumunda, erkeklerin kendilerini saldırılara karşı daha iyi savunabilmeleri gerektiğini, bu saldırıdan bir şekilde sorumlu olduklarını veya hak ettiklerini (faillerin çoğunun erkek olmasına dayanarak) varsayacak mıyız? belki de bugünün toplumunda sayılmıyorlar? Radikal eğitim ve medya nedeniyle, artık hüküm sürmekte olan ‘hisler’ hüküm sürüyor ve erkekler artık hiç kimseden şefkat, sempati veya ilgi uyandırmıyor. Erkeklerden bile.

Şimdilik, katılıyorum, hala beyaz bir adamın dünyasında yaşıyoruz. Ama çok uzun sürmez. Bazıları böyle bir deniz değişikliğini doğru yönde bir adım olarak kutlayabilir, ancak Bidenite vaatleri ve tehditleri geçilecek herhangi bir şeyse (oybirliğiyle MSM propagandasıyla olduğu gibi normalleştirilmiş, meşrulaştırılmış, etkinleştirilmiş ve teşvik edilmiş), şu anki intikam çağrıları beyazlar ve kadınlar, Batı demokrasisini, Apartheid sonrası Güney Afrika’nın iğrenç ve barbarca bir makrokozmosuna dönüştürecek. Feminist öfkenin daha da artmasıyla …

Şans çarkı elbette 180 derece dönüyor: ilki en son ve sonuncusu ilk olacak. Ya da en azından bu, medyanın sunduğu olumlu ‘dönüş’ veya parlaklıktır. Batılı bir renk devriminin ortasındayız. Hala bu tür dramatik olayların burada yurtdışında olduğundan daha başarılı veya barışçıl olacağına inanan biri aptaldır. Beyaz, heteroseksüel batılı adam şu anda günah keçisi, kurban ve / veya düşmandır ve diğer herkes kanının son birkaç damlasını için feryat ediyor.

Düşünceler?

““Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu?” üzerine 26 yorum

1. Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-11-2020 12:01:03

2. Bu konu : ” “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 273

3. Zonguldak merkezden ben Emine. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler 06-12-2020 14:04:19

4. Bu konu : ” “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 351

5. Nevşehir merkezden ben . Mrb bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-12-2020 15:12:38

6. Bu konu : ” “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, teşekkürler , Gürbüz – 279

7. Bu konu : ” “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , – 39

8. Bu konu : ” “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 431

9. Bu konu : ” “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun , ziya – 54

10. Bu konu : ” “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, teşekkürler , Aylin – 434

11. Amasya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-01-2021 19:23:21

12. Kars dan kimler var. “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? . Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 88

13. Adıyaman dan kimler var. “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? . Merhaba sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 366

14. Kocaeli dan kimler var. “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? . merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 304

15. Bu konu : ” “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 191

16. Bingöl dan kimler var. “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? . Selam web sitesi inan ki hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 395

17. Bu konu : ” “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? ” çok güzel. Slm siteniz vallaha güzel, sağolun , hatice – 27

18. Tunceli dan kimler var. “Önce kadınlar ve çocuklar”. İnsanı savunmak için – erkeklerin kendilerine bakabilecekleri ve / veya bir şekilde harcanabilir oldukları, çağrışım veya suç ortaklığı nedeniyle suçlu oldukları varsayılıyor mu? . Mrb sayfan inan ki çok güzel, sağolun , Hasan – 61

19. Bilecik merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım cidden çok güzel, face de paylaştım 22-02-2021 04:50:34

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link