Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran.

Bütün bunlar bok mu?

Joe Rogan, Corey Feldman’dan özür diliyor

https://youtu.be/ma8IrQYyRyU

Joe Rogan, Daniel Cormier’den özür diliyor

https://youtu.be/JjtESvmj6FQ

Joe Rogan, Jose Aldo’dan özür diliyor

https://youtu.be/ejQOLfbKORg

Joe Rogan kavga yorumları için özür diliyor

https://youtu.be/34DXVhmmOI4

Joe Rogan, Jack Dorsey podcast’i için özür diliyor

https://youtu.be/eE8SygTC_NQ

Trump, Rogan’ın iki pedo adayı arasındaki bir tartışmayı ılımlı hale getirmeye ilişkin manşet beyanlarını gerçeğe dönüştürdüğü anda medya altüst oldu.

Hepimizin tahmin ettiği gibi, bir bütün olarak JRE’yi gözden düşürmeye hazırlar.

Zaten tüm arkadaşlarını MeToo’ladılar. Büyük silahları getirmeleri ne kadar sürer? Genç Jamie’ye ulaşacaklar mı?

Gönderen … RaoulDuke209
[comments]

“Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran.” üzerine 45 yorum

1. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 23:06:18

2. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 11:04:51

3. Bursa merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 11:07:04

4. Zonguldak merkezden ben Aylin. Mrb siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 27-09-2020 06:29:27

5. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba paylaşım süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-10-2020 02:26:20

6. Manisa dan kimler var. Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 289

7. Bu konu : ” Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 355

8. Bu konu : ” Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 44

9. Zonguldak merkezden ben Aylin. Mrb web siten inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-11-2020 12:17:49

10. Konya dan kimler var. Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, tebrikler , banu – 439

11. Sinop merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 19-11-2020 22:32:27

12. Van dan kimler var. Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. . Merhaba herkese siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 45

13. Sinop merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 01-12-2020 12:13:28

14. Afyon dan kimler var. Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. . Selam sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, saolun , memo – 373

15. Samsun dan kimler var. Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. . Selam paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 246

16. Kastamonu dan kimler var. Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 352

17. Karabük merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-12-2020 12:18:32

18. Aksaray dan kimler var. Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. . Merhaba herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 418

19. Bu konu : ” Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 482

20. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 12-01-2021 00:36:55

21. Bu konu : ” Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. ” çok güzel. Slm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 233

22. Manisa dan kimler var. Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. . Selam herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 127

23. Kastamonu dan kimler var. Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. . selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, şukuladım , doruk – 432

24. Bu konu : ” Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , banu – 212

25. Ağrı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-02-2021 07:16:49

26. Nevşehir dan kimler var. Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. . Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 165

27. Bu konu : ” Önce ona transfobik / ırkçı dediği The View’u gönder, ona bir DUI için iftira at, sonra hayatında hiç “Üzgünüm” dememiş gibi davran. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 316

28. Konya merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun 20-02-2021 10:17:28

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link