Öncelikle, HEPİNİZİ sevdiğimi bilmenizi istiyorum ve ne olursa olsun, sadece birlikte durursak, birbirimize yardım edersek her şeyin yoluna gireceğini bilmenizi isterim. Bu “İNSAN RUHU ÜZERİNDE SAVAŞ” a uyanın.

Lütfen dikkatlice dinleyin Evet, tam bir yıkımın Çöküşüne ulaştığımızda bir başka Büyük “GERÇEK BOMBA” yı düşürmek üzereyim.

Mikro Elektronik / Nano Teknoloji

Yapay Zeka nedir? Herkesin bahsettiği bu Nano Teknoloji nedir? Kemerini bağla, fikrini genişletme zamanı.

Nano Teknoloji, çok küçük bir metal parçasının anten olarak alma yeteneğini büyütmek için fraktal desenler kullanarak devre fraktalizasyonu yaratıyor. Örnek: Cep telefonu anteni neden çok küçük? Fraktallaşmış bir metal parçası olduğundan, ona milimetreküp başına bin kat daha fazla dalga absorbe etme yeteneği kazandırır ve bunu düşünün, telefonunuzdaki o çip, bir 747 Jetliner çalıştıran çipten daha güçlüdür .. Başka bir örnek, en gelişmiş olan “Gece Görüşü” bu teknolojinin bir şeklidir.

(SSP) Gizli Uzay Programı, Whistleblower teknisyenleri, kaskın içine bir görüntü yansıtmak için “ses dalgaları” kullanan bir sonar cihazı kullandıklarını açıkladılar (“Ready Player One” filmini hayal edin). Temelde koruyucu kasklarının içinde, çevrelerinin 3 boyutlu bir görüntüsü vardı.

Bu Gerçeği Açıklayan Filmler: “GI Joe” “Terminatör” “Hazır Oyuncu Bir” “Star Trek” “Kaptan Amerika” “Yaşıyorlar” Tv Dizisi “V”. Birkaç isim vermek gerekirse, yine de pek çok insan bunun sadece bir Film fantezisi Bu insanlar maalesef Ana Akım Medyası tarafından işlenen tüm yalanlara inanmada en savunmasız olacaklar ve şimdiden değilse de “Zihin Hapishanesi” nde asimile olacaklar.

“Yapay Zeka ve Askeri İlgi ve bu teknolojinin uygulanması”

Bu teknoloji varsa, onu nereden aldığını düşünüyorsunuz? Evet, anladınız “Uzaylılar” ve eğer ordu bu teknolojiyi kullanıyorsa, o zaman dünyanın herhangi bir yerinde bu teknolojiyi kendi amaçları için geliştiren bir genç var. Peki ya bu hain bir birey olursa? Bu teknolojik güçle, bu tek kişinin bütün bir hükümeti ve askeri teşkilatı devirebilmesi kesinlikle mümkündür. Gary McKinnon veya Edward Snowden’ın yaptıklarına benzer.

Neden Gary McKinnon’u mahkemeye götürmediler sanıyorsun? Bulduğu bu “Çok Gizli” “Uzay Kuvvetleri” projesinin, bu belgeleri mahkemede istemeyen güçlerin, planlarını iç karanlık çemberinin dışındaki insanlara ifşa edeceğine inanıyorum.

Bu Karanlık askeri örgütler, çok az kamu gözetimi ve hatta daha az hükümet gözetimi ile bu güçlerle dolaşıyor. Sebebin bir kısmı, bu teknolojinin çoğunun askeri istihbarat ve teknoloji geliştirme sektörlerimizin en karanlık yönlerinden gelmesidir.

DARPA, kelimenin tam anlamıyla bu şirketlerin çoğuna örneğin Siri gibi teknolojileri ve fikirleri besliyor. Ama bundan sonra başka hangi operasyonlar ve teknolojiler bizi zorlamaya çalışacaklar? Yakında tüketici uygulamaları haline gelecek olan bu şirketlerde şu anda başka hangi askeri uygulamalar geliştiriliyor ve bunlar ne kadar müdahaleci olabilir? Ve medeniyetimizi bu yapay zekanın, hakkında hiçbir şey bilmediğimiz bu makinelerin kontrolüne ne kadar hızlı devredeceğiz?

Medya manipülasyonu, bilinçaltı mesajlaşma ve zihin kontrolü ile ilgili en büyük problemim burası, algılarınızı kontrol etmek ve bu teknolojiyi ifşa etmek için bu TV şovlarını, filmleri ve reklamları yaratıyorlar, bir nevi yumuşak bir ifşa. Yani bu teknoloji ile vücudunuza girmeyi teklif ettiklerinde, size çok yabancı gelmiyor. Yine de tüketici hala tüketiyor.

Daha da ilgili ve burası benim çizgiyi çizdiğim yer. Bu tamamen Silikon Vadisi aracılığıyla “İnsan Ruhu” nun askerileştirilmesiyle ilgili. Bunu söylüyorum çünkü bu teknolojinin çoğu Amerika Birleşik Devletleri Ordusu’ndan gelirken Silikon Vadisi’nden besleniyor. 1. Kontrolle ilgili, 2. Nüfusu kontrol etmekle ilgili, 3. İnsan yeteneklerimizi kontrol etmekle ilgili.

Bir komplo var gibi görünüyor, buna insan vücudunun ruhsal yeteneklerini ve yüzyıllar boyunca her birimizin Tanrı gibi yeteneklerinin bu derin rezervuarına erişmemizi istemeyen güçleri bastırmak için yönlendirilmiş bir etki olarak adlandırmak istiyorsanız Sahip olmak.

Bak şimdi neler oluyor. Bu Silikon Vadisi Kültü yüzünden, baskı daha da büyüyor. Örneğin, beyin implantınız varsa, diyelim ki akıllı toz konseptini satın alıyorsunuz ve bu nano parçacıkları, bu atom boyutlu bilgisayarları beyninize serpiştirmelerine izin veriyorsanız, sizi çok düşük, dar bir seviyede tutma kabiliyetine sahipler. , frekans aralığı veya nerede olmanızı isterlerse ve o frekansın dışında dolaşmaya başlarsanız, o zaman büyük olasılıkla sizinle bir problem yaşayacaklar ve sizi bu tür bir “Zihin Hapishanesi” ne geri kilitleyecekler.

Ve bu, genetiği değiştirilmiş gıda, su, aşılar ve sayısız diğer yöntemlerle Tanrımızı yetenekler gibi bastırarak “İnsan Ruhunu Yönetme” yoludur. Sadece fikirlerin bastırılması. Ve şimdi bu teknoloji ile bunu daha yüksek bir seviyeye bile yükseltebiliyorlar ve bu teknolojinin vücudumuza girmesine izin vererek kendimizi etkili bir şekilde bu hapishane hücresinin içine koyuyoruz.

Tavsiyemi ister misin? Nasıl gördüğüm bir ölüm kalım meselesi olmadığı sürece, CİLT BARİYERİNİ KIRMAYIN .. Bu teknolojiyi kullanımınızın geçici, implante ve kalıcı olmadığından emin olun. Bu bizi büyük karara getiriyor, Gezegenin çoğunluğu Ruhun evrimimizle, “Tek Gerçek Yaratıcıya mı Tanrı’ya” İmanla “Organik” mi olacak? yoksa teknolojiye mi gideceğiz ve sonunda onların “Kara Kovan Zihnine” asimile edilecek ve farkına bile varmadan kontrol edilecek miyiz?

Karışıklık olduğuna inandığım yer burası. NASA ve diğer Yeraltı Tesislerindeki bu bilim adamları, vücudumuzun uzayda hayatta kalamayacağının farkındalar, bu nedenle hayatta kalmanın tek yolunun sonsuza kadar yaşayabilme düşüncesiyle bir bilgisayara asimile olmak olduğuna inanıyorlar. Bu plan, daha önce söylediğim gibi Filmlerde ortaya çıkıyor. Örneğin, üst düzey HYDRA (NAZI) bilim adamının bilincini o yeraltı bilgisayar sistemine aktardığı “Kaptan Amerika” Filmi. Eğer görmediyseniz, izleyin, bu çok daha mantıklı olacaktır.

Çoğumuzun ne yaptığımızı anladığını sanmıyorum. Gerçekten anlamamız gereken şey, bu bilim adamlarının Faith, “İnancımız bunun işe yarayacağına inancımız var” ve Hope, “Umarım Ai’nin yeni bir din haline geldiği yere” Kendimizi Devre Dışı Bırakıyoruz “. “En Süper Akıllı Seviyede” nasıl çalıştığını bize açıklayabilecek ve “Sonunda Ai’nin bizim için iyi bir şey olacağına güveniyoruz”.

Bana Tanrı hakkında konuşuyorlarmış gibi geliyor. Şimdi diz çöküp bu kara kutulara dua etmemiz mi gerekiyor? Bu robotlar, Siri ve Bixby gibi mi? Ancak yasal vatandaş olan ilk robot olan “Sophia” yı da unutmayalım. Bu apaçık bir “DELİLİK”. İnsanlar telefonlarına ve bilgisayarlarına tüm cevapları veren tanrılar gibi davranıyorlar, bu insanların sahip olduğu türden bir ilişki ve bu dini yönü gerçekte neler olup bittiğinin farkında olmayan insanlar üzerinde kullanıyorlar.

Bu Gerçeği öğrendiğinizde, şimdi yapmaya çalıştıkları şeyin bu olduğunu açıkça görebilirsiniz, belki bu Aşı? Nano Parçacıklar, MRC-5 ve hidrojelin bileşenler olarak listelendiğini gördüm. Bu, bir sorun yaratarak korkularımızı besledikleri ve ardından çözümle birlikte kendilerini “Kurtarıcı” olarak konumlandıran en iyi şekliyle “Vampirizm” dir.

Ancak insanlar, hayatta kalmamızın ve Bir olarak yaşamamızın böyle olmadığını söyleyebilir mi?

Burada bunu ÇOK AÇIK hale getireceğim, EVET, amacımız her şeyle Birliğimizin gerçekleşmesidir. Ancak, “Birin Yasası” nın öğrettiği gibi, Birliğin RUHSAL veçheleridir. Yükseliş, önce insan vücudunun asla yaşamak ve ölmek anlamına gelmediğini anlamalıyız. Yaşamak, öğrenmek ve arzu edilen her şeyden zevk almaktı. Sonra bu enkarnasyondaki derslerinizin / deneyimlerinizin yeterince öğrenildiğini hissettiğinizde, Ruhsal “Işık Bedeninize veya Gökkuşağı Bedeninize” “İsa Mesih’in Diriliş Bedenine” dönüşürsünüz. İsa’nın öğrettiği buydu ve neden güçler Bu, onların “Kontrol Et ve Üzerimizdeki Güç” ihtiyacına yönelik doğrudan bir tehdit olduğu için onu ortadan kaldırmak zorundaydı Tibetliler ve diğer dini kültürler de bu “Işık Beden” i öğretiyorlar.

Biz Tanrıyız, bunu unutuyoruz. İnanın bana tüm bunların kulağa nasıl geldiğini biliyorum, bilimkurgu fantezisi, peri masalı gibi. Aynı zamanda cehennem kadar korkutucu olsa da. Ama güven bana, şimdi “Biliyorum”, Artık bunun gerçek olduğunu “düşünmüyorum”. Bu yüzden, sadece bunu öğrenerek DNA’nızın kimyasal yapısını değiştirirsiniz, o zaman da Tanrı tarafından verilmiş en iyi silahımız olan “Sezgimiz” olanı kullanmayı öğrenebilirsiniz. Hepimiz bu realitede o kadar çok şey olduğunu biliyoruz ki, bilinçaltımızın derinliklerine gömülü sözde 5 duyumuz aracılığıyla algılayabiliyoruz, ancak henüz ona bir parmak koyamadım. İşte bu yüzden benim gibi daha fazla insan, çok geç olmadan bu Gerçeğe uyanmamıza yardım etmek için çalışıyor.

Ben konuşurken o uçurumda olduğumuza inanıyorum …

Aşık / Işık,

Gerçek Ninja

Author

7 Comments

1. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Çorum merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 04-04-2021 11:04:59

3. Sinop merkezden ben doruk. Slm paylaşımın yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 11:06:13

4. Ordu merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan inanki güzel, facebookta paylaştım 10-04-2021 21:31:18

5. Mardin dan kimler var. Önemli! Lütfen oku! Paylaşın, Yeniden Gönderin. “İnsan Ruhu için Savaş” Hesaplarımı silerek Gerçek Ninja’yı susturmaya çalışıyorlar, motivasyon için teşekkürler;) Bu alarmları çalacak … test 3, başlat, Ninja Çıkışı . Selam sayfa vallaha dikkat çekici, şukuladım , memo – 240

6. İstanbul merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-04-2021 04:18:04

7. Bu konu : ” Önemli! Lütfen oku! Paylaşın, Yeniden Gönderin. “İnsan Ruhu için Savaş” Hesaplarımı silerek Gerçek Ninja’yı susturmaya çalışıyorlar, motivasyon için teşekkürler;) Bu alarmları çalacak … test 3, başlat, Ninja Çıkışı ” çok güzel. Selamlar paylaşım harbiden dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 453

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link