Eğer bu gerçekten geçerse… kaçınılmaz çarpışmada milyonları ve milyonları yok edeceğini düşündüğünüz şu anda sahip olduğumuz baloncuğun, o balonun astronomik seviyelere şişmesine neden olacaktır. Ve yeni şişirilmiş balon patladığında, bu, Amerika’yı o noktada tartışmasız sonlandıracaktır. Demek istediğim, bu sefer tenekeyi yolun aşağısına tekmelemek hakkında konuş!

Askeri İstihbarat Grubu, 2025’e Kadar ABD Nüfusunda% 70’lik Bir Düşüş Tahmin Ediyor

“Konut balonu kavrayışın ardındaki seviyelere doğru şişeceğinden, bu geçerse bu kritik önem taşır.

Aşağıdaki rapor CNBC’den alınmıştır: Milyonlarca Amerikalı, geçen yıl Covid-19 salgını nedeniyle hem borç verenler hem de federal hükümet başlatılan ödemeleri askıya alma ve ipotek yasaklama programlarından yararlandı. Ancak bu acil durum programları bu yıl sona ermeye başladığında, Tüketici Mali Koruma Bürosu güvenlik önlemleri almak istiyor milyonlarca ailenin zorla haczedilmemesini sağlamak için. “

——- Alttaki bağlantı üzerinden dinlenmek için okuyun ve dinleyin – Winepressnews

Dolayısıyla, insanlar tahliye edilip haciz edilemeyecekleri gibi, artık “kredi faiz oranlarını düşürebilir, kredilerinin vadesini uzatabilir ve / veya aylık ödemelerini düşürebilirler.” Öyleyse, borçtan kurtulup ödeme yapmak yerine, bu tenekeyi biraz daha yoldan atmaya devam edelim. Ancak sadece bu da değil, birisi buna katılmak isterse, ev sahibinin esasen ödemelerini yapamayacağına dair gerçek bir doğrulama sunması gerekmez: sadece söyle yapamazlar, bu da onlara daha fazla para harcamak için yeşil ışık verir. Daha ipoteğini ödemezken işe yaramaz önemsiz şeyler – özellikle de ödemelerin düşürülmesini talep edebildiklerinde ve ipoteği ödemek için daha fazla zaman eklemek için yeniden yapılandırıldıklarında.

Şimdi, ödeme yapmak zorunda kalmamaktan gelen tüm ek fonlarla, şimdi ev sahipleri dışarı çıkıp daha sonra daha fazla pazara yeniden yatırım yaparak balonun katlanarak daha büyük patlamasına neden olabilir. O zaman, panodaki fiyatlar daha da şişecek ve çılgınlığın daha da artmasına neden olacak.

Bankster gangsterleri bunun sesini çok seviyorlar: tüm bunların gerçek kazananları onlar çünkü kredileri uzatmak sadece yıllık olarak daha fazla faiz toplamalarına izin veriyor.

Buradaki sonuç şu ki, eğer bu gerçekten gerçekleşirse, ki bunu bekliyorum, o zaman piyasalar kesinlikle bunun sesini sevecek ve balon çılgınlık seviyelerine yükselecek. Bunu tekrarlıyorum çünkü bir noktada baloncuklar ZORUNLU ve POP OLACAKve yaptıklarında, bu anlatılmamış milyonları etkili bir şekilde gömecektir. Böylesi bir serpintinin yarattığı ayaklanma, esasen Amerika’yı sona erdirir. Anarşiye dönecek ve “köpek köpek yiyor” çok hızlı bir şekilde ortaya çıkacak, çünkü bu anlatılmamış milyonlar her şeyi kaybedecek, zengin ve varlıklı olanlar ise servetlerinin bir roket gemisi gibi daha yükseğe fırladığını görecek. Hazırlıklı olun.

Daha önceki raporlarda belirtmiştik ki Amerikalıların% 40’ından Azı 1 Bin Dolarlık Acil Durum Fonunu Finanse Edebilir. Yararsız hükümetimiz ve Başkan Trump’ın bürokratik beceriksizliği nedeniyle, CARES Yasası, bireylerin emeklilik fonlarına herhangi bir ceza olmaksızın erişmesine izin verdi – bu da kabaca sonuçlandı. 12 milyar dolarlık emeklilik fonu tüketilecek. Yani şimdi daha da fazla insan emekli olamaz, çünkü aynı kişilerin çoğu aynı kişiler olduğundan para biriktirmeyi zar zor yapabiliyorlar. Piyasalar nihayet kendilerini kaydettiğinde ve Fed yardımlarını geçici olarak geri çektiğinde ne olacağını düşünüyorsunuz?

İnsanları akıllı şehirlere sokmanın ne harika bir yolu, değil mi?

Gündem 2030: Hiçbir Şeye Sahip Olmayacak ve Mutlu Olacaksınız

Araç Dev Toyota Japonya’da Akıllı Bir Şehir İnşa Ediyor

Dünya Ekonomik Forumunun Sözleriyle Açıklanan Büyük Sıfırlama

Zengin fakir ve borçlu üzerinde hüküm sürer dır-dir borç verene hizmetçi. – Atasözleri 22: 7

Zengin adamın serveti dır-dir güçlü şehri: fakirlerin yıkımı dır-dir yoksullukları. – Atasözleri 10:15

[26] Sen değilsin bir el ele tutuşanlardan veya borçları için kefil olanlardan. [27] Ödeyecek hiçbir şeyin yoksa, neden yatağını senin altından alsın? – Atasözleri 22:26

Tarih Tekerrür Ediyor: Kitleler Büyük Durgunluktan Bir Şey Öğrenmedi

Evanjelist Finans Danışmanı Dave Ramsey Piyasa Balonu Olmadığını Söyledi

Ama hey, buna dikkat etmeyin: medyanın “uzmanlarını” dinleyin; her şeyin şeftali gibi olduğunu söylüyorlar, bu yüzden olmalı, değil mi? Çoğu gibi olma “HIRİSTİYANLAR.” İsa Mesih’e güvenin ve bu karmaşadan kaçınmak için doğru kararları verin.

Burada biraz kısa tanıtım yapmak gerekirse: Hristiyan diğer kuruluşlar bu tür şeyler hakkında konuşmaya cesaret edebilir mi? Bu ülkede yukarı ve aşağı bu kilise binalarının (herhangi bir mezhep veya mezhep seçin) bu tür şeyler hakkında konuşmayacağını biliyoruz, ancak bu Hristiyan çıkışları insanları yaklaşan tehlikeler konusunda uyarmıyor. Biz. Görkem Rab’be ait olmadığı için bizim için bir zafer yoktur (2 Korintliler 10: 9-18), ancak bunu okuyuculara ve yeni gelenlere, mümkünse neden dua edip bize destek verdiğinizi hatırlatmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Hristiyan olduğunu iddia eden hiçbir bakanlığın dokunmaya cesaret edemediği şeylerden bahsediyoruz: çoğunluğu Trump’ın altın idolüne boyun eğiyor! Bazı muhalifler bu tür şeyler hakkında konuşmakla alay eder ve caydırır, ancak sizi tehlikelerden haberdar etmek ve sizi hazırlıklı tutmak istiyoruz. Sonuçta bilgi güçtür.

Gerçeği al ve sat o değil; Ayrıca bilgelik, talimat ve anlayış. – Atasözleri 23:23

[21] Oğlum, onların gözlerinden ayrılmalarına izin verme: Sağlam hikmet ve sağduyuya sahip ol: [22] Öyleyse canın için yaşam ve boynuna lütuf olsunlar. [23] Öyleyse yolunda güvenle yürüyeceksin ve ayağın sendelemeyecek. [24] Yattığın zaman korkmayacaksın: evet, uzanacaksın ve uykun tatlı olacak. [25] Geldiğinde ani korkudan, kötülerin ıssızlığından da korkmayın. [26] Çünkü RAB senin güvenin olacak ve ayağını çekmekten alıkoyacak. – Atasözleri 3: 21-26

https://winepressnews.com/2021/04/08/new-proposed-rule-will-allow-reprieval-on-foreclosures-until-2022/

Author

26 Comments

1. Bu konu : ” Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 153

2. Bu konu : ” Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 188

3. Sakarya dan kimler var. Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek . Mrb paylaşım gerçekten iyi, facebookta paylaştım , doruk – 105

4. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan yeminle dikkat çekici, tebrikler 10-04-2021 21:24:15

5. Bu konu : ” Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 41

6. Selam herkese paylaşımın inan ki iyi, face de paylaştım

7. Burdur merkezden ben . Selam herkese web siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-04-2021 09:44:15

8. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, saolun

9. Bu konu : ” Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki çok güzel, saolun , – 304

10. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Ağrı merkezden ben memo. selam arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-05-2021 22:33:37

12. Karaman dan kimler var. Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek . Selamlar siten cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 332

13. Selamlar paylaşım valla güzel, facebookta paylaştım

14. Giresun dan kimler var. Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek . Merhaba herkese sayfanız valla mükemmel, sağolun , ali – 340

15. Bu konu : ” Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , emin – 457

16. Bu konu : ” Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden hayran edici, tebrikler , Emine – 164

17. Mardin merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 23-06-2021 23:41:44

18. Ardahan dan kimler var. Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek . Selamlar siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 315

19. Gaziantep dan kimler var. Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek . Slm sayfa harbiden çok güzel, tebrikler , mehmet – 35

20. Edirne merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım 11-07-2021 20:43:59

21. Bu konu : ” Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ali – 496

22. Merhabalar siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım

23. Bolu dan kimler var. Önerilen Yeni Kural, 2022’ye Kadar Hacizlerde Yeniden İade Etmeye İzin Verecek . Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım , Emine – 84

24. Batman merkezden ben Aylin. Slm web sitesi inanki iyi, tebrikler 28-07-2021 08:43:44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link