“Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz?

Koz forumlarına bakarsanız, insanlar aktif bir şekilde sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Onu istiyorlar.

Cumhuriyetçiler artık sıkıyönetim istiyor. Sokakta ordu istiyorlar. Düzenleme ve sansür istiyorlar (bir şeyi kullanmamaktan başka beğenmezseniz ne oldu – Twitter’ı sevmiyorsanız, gab veya salona gidin, neden şimdi düzenleme ve sansür içindesiniz?)

““Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz?” üzerine 19 yorum

1. Bilecik merkezden ben banu. Selam paylaşım inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-12-2020 05:07:34

2. İstanbul merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın inanki çok iyi, facebookta paylaştım 03-12-2020 09:10:30

3. Bu konu : ” “Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 210

4. Bu konu : ” “Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 175

5. Bu konu : ” “Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim iyi, teşekkürler , Aylin – 175

6. Konya dan kimler var. “Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz? . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 440

7. Bu konu : ” “Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, tebrikler , ali – 160

8. Muğla dan kimler var. “Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz? . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , ali – 333

9. Bayburt dan kimler var. “Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 195

10. Bu konu : ” “Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, sağolun , hatice – 174

11. İzmir merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım 17-01-2021 10:52:39

12. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selam sayfa gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 21-01-2021 12:22:34

13. Bu konu : ” “Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz? ” çok güzel. Slm web siten valla çok güzel, facebookta paylaştım , – 249

14. İzmir dan kimler var. “Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz? . Slm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 221

15. Bu konu : ” “Onlar” koz taraftarlarına şimdi aktif olarak sıkıyönetim çağrısı yapıyorlar. Oynandığınızı görmüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 301

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link