Onlara karşı biziz değil mi?

Eminim hepimiz farklı sosyo-ekonomik geçmişlere sahibiz ve eminim yeterince dikkatli bakarsak, tartışacak bir şeyler bulabiliriz. Ama anlaşmazlığın burada olmadığı konusunda hemfikir miyiz?

İşler 10 kat daha çirkinleştiğinde birbirimizi nasıl destekleyeceğimizi anlamaya başlayalım. Ya da en azından Siktir O Orospu Çocuklarının Sancağı altında birleşin. Hiçbirimiz olanları sevmiyoruz. Bazılarımız bunu diğerlerinden daha iyi anlıyor.
Peki ne biliyoruz? Bir hedefleri var ve düzenli kalıyorlar.

Bunu yapmak için yapabiliriz. Demek istediğim şu anda sadece bu denizaltındaki insanları. Eğlendir beni. Önümüzdeki birkaç gün içinde aramızda neler başarabiliriz? Hepimizin yaptığı, yoksa hepimizin yapmadığı bir şey olmalı. Ve eğer bunu sonuna kadar görürsek …. tekrar yapabiliriz.

Onlara karşı biziz değil mi?

“Onlara karşı biziz değil mi?” üzerine 25 yorum

1. Çorum dan kimler var. Onlara karşı biziz değil mi? . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 238

2. Erzurum merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım 22-11-2020 15:47:41

3. Aksaray merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 23-11-2020 20:52:10

4. Elazığ merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-11-2020 01:52:52

5. Bu konu : ” Onlara karşı biziz değil mi? ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 14

6. Çorum dan kimler var. Onlara karşı biziz değil mi? . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 52

7. Kütahya dan kimler var. Onlara karşı biziz değil mi? . Selam siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 26

8. Düzce merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 22:39:50

9. Bolu dan kimler var. Onlara karşı biziz değil mi? . Merhaba paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 264

10. Bu konu : ” Onlara karşı biziz değil mi? ” çok güzel. Mrb siten gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 492

11. Karaman merkezden ben memo. Mrb bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-12-2020 19:26:18

12. Bayburt dan kimler var. Onlara karşı biziz değil mi? . Merhaba web siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Aylin – 180

13. Bu konu : ” Onlara karşı biziz değil mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım , – 42

14. Adana dan kimler var. Onlara karşı biziz değil mi? . Selam web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım , doruk – 360

15. Samsun merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi inan ki güzel, teşekkürler 10-01-2021 14:53:36

16. Elazığ dan kimler var. Onlara karşı biziz değil mi? . merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 369

17. Burdur dan kimler var. Onlara karşı biziz değil mi? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 433

18. Gaziantep merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, tebrikler 02-02-2021 06:21:15

19. Muş dan kimler var. Onlara karşı biziz değil mi? . Slm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, saolun , emin – 129

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link