Kategoriler
Genel

Onları kendi sitelerinde gösteremiyoruz, tam tersini yapıyor gibi görünsek bile oyunlarını oynuyoruz.

Neden onları kendi sitelerinde, kendi dünyalarında göstermemize izin verdiler? Sadece oyunlarını oynuyoruz, bazen ilerleme kaydediyor gibi görünüyoruz, diğerlerini, kitleleri uyandırıyormuşuz gibi görünüyor, ama sadece bir yalan, bir tehdit olsaydı bu altını asla canlı tutmayacaklardı, aslında onlar için gerçekten yararlı. Ne düşünüyorsun?

“Onları kendi sitelerinde gösteremiyoruz, tam tersini yapıyor gibi görünsek bile oyunlarını oynuyoruz.” için 11 yanıt

Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım inanki mükemmel, tebrikler 14-07-2020 03:00:56

Ardahan merkezden ben Aylin. Selam web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım 14-07-2020 16:46:54

Karaman merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-07-2020 22:48:26

Bartın merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-07-2020 02:22:19

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz inanki hayran bıraktı, saolun 05-08-2020 02:29:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir