“Size koyun postu içinde gelen sahte peygamberlerden sakının, ama onlar içlerinde aç kurtlardır. Onları meyvelerinden tanıyacaksınız.” – İsa Mesih – Matta 7:15-7:20

Komplo teorileri, beyin tümöründen farklı olarak, her zaman aklımın bir köşesine yerleşmiştir. Bazı durumlarda parlayacak ve tüm noktaları birleştirmeye çalışacak ve tasarımcıları tarafından çok düşünceli bir şekilde ortaya konan tavşan deliklerinden aşağı inecek. Komplo teorilerinin tavşan delikleri bir tuzak cihazı olarak tasarlanmıştır. Kötü niyetli güçler tarafından kötü amaçlarla yaratıldı ve kullanıldı, kime faydası olduğu veya bunun neden olduğu hakkında düşüncelerimi paylaşmayacağım (bunu hiç duydunuz mu? “Kendi araştırmanızı yapın” 😉) ama bu yanlış bilgilendirme salgınının tartışmasız daha kötü olduğunu söyleyebilirim. Herhangi bir fiziksel virüsten daha iyidir, çünkü semptomları kurbanın zihninin bozulmasını içerir. Bu teorilere abone olmak, paranoya, kaygı, depresyon, şiddet, güvensizlik ve kontrol edilmediği takdirde potansiyel olarak sivil hayatın yıkımı gibi faydaları içerir. Bu fikirlerin sadece bana kişisel olarak değil, bu fikirlerin kurbanı olanlara, akıl hastalığı veya paranoya eğilimi olanlara, bana yakın insanlara ve küresel olarak aşırı sağ aşırılığın yükselişinden etkilenen insanlara nasıl zarar verdiğini düşündüğümde, aklıma geliyor. her zaman bu İncil alıntısına çekildi. Komplo ağacının meyveleri, zihinsel çürüme ve ıstıraptır ve bunların kurtuluşu rahatlama getirir. Dünya size söylendiği kadar yozlaşmış değil, sadece zihniniz. Herhangi bir aşırılık yanlısı ölüm tarikatında olduğu gibi, ayrıldığınız için size birçok endişe ve korkunç sonuçlar verildi. Cehenneme gönderilmek, öldürülmek veya bir aşı tarafından takip edilmek ya da beyni yıkanmış bir koyun olmak olsun, gitmenizi istemiyorlar çünkü bu fareler labirentini kendi çıkarları için kaybolmanız için tasarladılar. Bozukluğun kaynağını bulun ve çürük meyvelerinden kendinizi kurtarın. Herhangi bir çekinceniz varsa, yaptığımı yapın ve İsa’ya güvenin, çünkü o, “Size koyun postu içinde gelen sahte peygamberlerden sakının, ama onlar içlerinde aç kurtlardır. Onları meyvelerinden tanıyacaksınız.”

24 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

2. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2021 08:20:54

3. Adana merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2021 08:31:46

4. Uşak dan kimler var. Onları meyvelerinden tanıyacaksın, Veya komplolara son sözüm . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 130

5. Bu konu : ” Onları meyvelerinden tanıyacaksın, Veya komplolara son sözüm ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 462

6. Gürbüz Reply

Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

7. Trabzon merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 28-08-2021 16:08:43

8. Çankırı merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın yeminle iyi, saolun 29-08-2021 02:46:55

9. Selamlar web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Onları meyvelerinden tanıyacaksın, Veya komplolara son sözüm ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 97

11. Bu konu : ” Onları meyvelerinden tanıyacaksın, Veya komplolara son sözüm ” çok güzel. Selamlar siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 445

12. Bu konu : ” Onları meyvelerinden tanıyacaksın, Veya komplolara son sözüm ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 94

13. Bu konu : ” Onları meyvelerinden tanıyacaksın, Veya komplolara son sözüm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 94

14. Kayseri merkezden ben ali. Selamlar web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-09-2021 10:59:50

15. Muğla merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 10-09-2021 15:09:28

16. Bu konu : ” Onları meyvelerinden tanıyacaksın, Veya komplolara son sözüm ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 303

17. Şırnak dan kimler var. Onları meyvelerinden tanıyacaksın, Veya komplolara son sözüm . Selam herkese sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım , – 201

18. Edirne dan kimler var. Onları meyvelerinden tanıyacaksın, Veya komplolara son sözüm . Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 135

19. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Slm sayfa vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 16-09-2021 17:22:18

20. Tunceli dan kimler var. Onları meyvelerinden tanıyacaksın, Veya komplolara son sözüm . selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 152

21. Van merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımın yeminle güzel, teşekkürler 24-09-2021 16:47:41

22. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 26-09-2021 11:52:53

Write A Comment