OnlyFans’in kısmen kara para aklama cephesi olarak kullanılabileceğini düşünen tek kişi ben miyim?

Suç örgütü olun

Bir OnlyFans sayfası oluşturmak için bir thot kiralayın (veya zorlayın)

Kirli nakit kullanarak banka hediye kartları satın alın

Bu paraları OnlyFans aboneliklerine harcayın

Bu, artık harcayabileceğiniz “temiz” parayı alır (After OnlyFans elbette payını alır)

Tüm bu teorinin biraz cepten çıkabileceğini biliyorum ama bunu bu sabah duştayken düşündüm ve bu çok mantıklı.

“OnlyFans’in kısmen kara para aklama cephesi olarak kullanılabileceğini düşünen tek kişi ben miyim?” üzerine 15 yorum

1. Sivas merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 15-09-2020 16:12:19

2. Tekirdağ merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:51:01

3. Iğdır merkezden ben mehmet. Selam sayfan inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:20:51

4. Kayseri merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım 10-10-2020 00:32:50

5. Konya dan kimler var. OnlyFans’in kısmen kara para aklama cephesi olarak kullanılabileceğini düşünen tek kişi ben miyim? . selam arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 142

Yorum yapın