Şimdi, buradaki pek çok kişi COVID’in etkilerine şüpheyle yaklaşıyor.

Şu anda Ontario, Kanada’da üçüncü bir dalga yaşıyoruz. Doktorlar, potansiyel YBÜ hastaları için triyaj konusunda talimat alıyor.

Entübasyon / resüsitasyon ve YBÜ bakımınızda hayatta kalma şansınız% 70 olmadıkça ölmenize izin verilecektir. Bu, önümüzdeki günlerde Ontario Kritik Bakım Hizmetleri’nden geliyor. Hepimiz ihbar edildik.

https://twitter.com/DrBarbKing/status/1384136625362333704?s=20

İnsanların (özellikle Ontario’dakilerin) bunun bir tür aldatmaca olduğuna nasıl inanmaya devam edebileceğini anlamak istiyorum.

46 Comments

1. Karaman merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 19-04-2021 17:54:50

2. Giresun dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 159

3. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 116

4. Artvin dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . Selam herkese siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 354

5. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 7

6. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 462

7. Aydın dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, saolun , ali – 459

8. Mrb web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım , mehmet – 254

10. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 112

11. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 326

12. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Aylin – 35

13. Burdur dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . Selam web siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 237

14. Çorum merkezden ben memo. Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 08-05-2021 14:58:22

15. Çorum dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . Selamın aleyküm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , hatice – 166

16. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 48

17. Burdur dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, saolun , memo – 58

18. Ağrı dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . selamun aleyküm web siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , doruk – 313

19. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, tebrikler , gaye – 146

20. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Selam siteniz yeminle çok iyi, face de paylaştım , ali – 354

22. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

23. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 100

24. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 27

25. Kütahya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-06-2021 22:25:39

26. Ardahan dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . Selamlar sayfan vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 161

27. Merhaba herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

28. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Diyarbakır merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 17-06-2021 22:21:14

30. Adana merkezden ben Hasan. Selamlar siteniz inan ki güzel, şukuladım 21-06-2021 08:35:52

31. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , – 205

32. Kars merkezden ben banu. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-06-2021 00:08:58

33. Slm web siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

34. Elazığ merkezden ben doruk. Selamlar sayfa harbiden iyi, sağolun 15-07-2021 10:58:20

35. Uşak dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . Selamlar siten valla iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 89

36. Antalya merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-07-2021 19:40:52

37. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 119

38. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 1

39. Balıkesir dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . Slm siten ciddiyim hayran edici, saolun , ali – 260

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link