Şimdi, buradaki pek çok kişi COVID’in etkilerine şüpheyle yaklaşıyor.

Şu anda Ontario, Kanada’da üçüncü bir dalga yaşıyoruz. Doktorlar, potansiyel YBÜ hastaları için triyaj konusunda talimat alıyor.

Entübasyon / resüsitasyon ve YBÜ bakımınızda hayatta kalma şansınız% 70 olmadıkça ölmenize izin verilecektir. Bu, önümüzdeki günlerde Ontario Kritik Bakım Hizmetleri’nden geliyor. Hepimiz ihbar edildik.

https://twitter.com/DrBarbKing/status/1384136625362333704?s=20

İnsanların (özellikle Ontario’dakilerin) bunun bir tür aldatmaca olduğuna nasıl inanmaya devam edebileceğini anlamak istiyorum.

13 Comments

1. Karaman merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 19-04-2021 17:54:50

2. Giresun dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 159

3. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 116

4. Artvin dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . Selam herkese siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 354

5. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 7

6. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 462

7. Aydın dan kimler var. Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging . Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, saolun , ali – 459

8. Mrb web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Ontario Hastaneleri YBÜ hastalarını Triaging ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım , mehmet – 254

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link