Duckduckgo’yu ve Mojeek gibi diğer birkaç medya ve arama motorunu araştırıyordum, ancak yalnızca bununla ilgili sahte haber olarak ilan edilen bir şaka makalesi buldum.

Muhtemelen tehlikeleri bildikleri veya en azından tamamen güvenli olmadığını bildikleri için Gates ve Biden ve diğerlerinin gerçek aşıyı televizyonda aldıklarına inanamıyorum.

Gönderen … Manifesteer
[comments]

25 Comments

1. Bingöl merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi yeminle iyi, teşekkürler 16-05-2021 04:40:40

2. Zonguldak dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ziya – 368

3. Hatay dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . Slm sayfanız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 252

4. Eskişehir dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . Selam herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 280

5. Sinop dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . Merhabalar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 311

6. Ağrı merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-05-2021 11:13:42

7. Manisa dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . Selamlar sayfan harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 396

8. Bu konu : ” Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, sağolun , ali – 393

9. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-06-2021 10:00:44

10. Eskişehir dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi iyi, şukuladım , banu – 196

11. Selam web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

12. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-06-2021 10:27:01

13. Edirne merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 13-06-2021 22:52:29

14. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-06-2021 06:40:42

15. Aksaray merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 19-06-2021 22:12:59

16. Tokat merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, saolun 28-06-2021 00:36:13

17. Bingöl dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , hatice – 149

18. Denizli dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 75

19. Kars dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . Selam web siten inanki çok güzel, twitter da paylaştım , – 99

20. Mersin dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . Mrb web siten inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 474

21. Karabük dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . merhaba arkadaşlar web siten vallaha iyi, saolun , doruk – 250

22. Erzurum dan kimler var. Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? . Mrb siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 461

23. Bu konu : ” Onu evreleyen ve plasebo covid aşıları kullanan ünlüler ve destekçiler vakaları var mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 267

24. Tekirdağ merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım 20-07-2021 11:04:20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link