Eğitim kurulu hakkında gizli bir yakınlaştırma toplantısı yaptığına dair bir şeyler okuduğumu hatırlıyorum ve toplantının öncüsü Amerika’nın eğitimden nasıl ayrıştırılacağını tartışmaktı. Bazı insanlar, herkesin ne kadar deli olduğunu anladıkları için toplantıdan sonra istifa ettiler. Ayrıca vatansever siriusxm hakkında konuştuğunu da duyduğumu hatırlıyorum. Dürüst olmak gerekirse artık bulamıyorum, bunun hakkında bir şey hatırlayan var mı?

Author

58 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Çankırı merkezden ben mehmet. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım 14-09-2020 20:19:49

3. Isparta merkezden ben gaye. Mrb web siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 15-09-2020 00:12:54

4. Adana merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 15-09-2020 00:13:19

5. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

6. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

7. Düzce merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 09:25:17

8. Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 490

9. Bolu dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Merhaba paylaşım cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 33

10. Ardahan merkezden ben ziya. Selamlar siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 01-11-2020 18:50:24

11. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Merhaba paylaşım vallaha billaha çok güzel, sağolun , Gürbüz – 415

12. Merhaba paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Denizli dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Slm bu web sitesi ciddiyim güzel, saolun , emin – 88

14. Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 77

15. Nevşehir dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Selam herkese sayfan gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 250

16. Sakarya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:44:45

17. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 172

19. Zonguldak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, saolun 11-01-2021 20:51:55

20. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Tunceli merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-01-2021 00:28:24

22. Bitlis dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Selamlar sayfa yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 445

23. Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Mrb paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 224

24. Uşak dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Selamlar siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , Emine – 385

25. Selamlar web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım

26. Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 309

27. Kahramanmaraş dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Selam herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 73

28. Amasya merkezden ben banu. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 10-04-2021 13:05:25

29. Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 80

30. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

31. Niğde dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, saolun , ziya – 174

32. Şanlıurfa dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Merhaba herkese siteniz inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 327

33. Gürbüz Reply

Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 360

35. Yalova merkezden ben emin. selamun aleyküm siten inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 04-05-2021 13:37:50

36. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 266

38. Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 347

39. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

40. Kütahya dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Slm bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım , hatice – 306

41. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Selam siteniz cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 340

42. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 454

43. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 143

44. Tokat merkezden ben ali. Slm siten yeminle hayran edici, saolun 24-06-2021 05:15:57

45. Amasya dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . selamun aleyküm paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 278

46. Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 216

47. Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 214

48. Iğdır dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 392

49. Ordu merkezden ben doruk. Mrb siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım 11-07-2021 07:30:34

50. Bu konu : ” Onu hiç bir yerde bulamıyorum ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , hatice – 393

51. Kütahya merkezden ben ali. Selamlar siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 13:22:21

52. Balıkesir dan kimler var. Onu hiç bir yerde bulamıyorum . Selam paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 267

53. Mardin merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-08-2021 10:58:47

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link