Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek

Bizi öngörülemeyen bir değişim çağına sokan, dünyayı değiştiren bir olay olan COVID’e 11 Eylül olayı diyebiliriz.

Bir sonraki, bir ay kadar önce geçmiş gönderilerimde, Joe Biden kazanırsa veya genel olarak, bir nükleer bomba, yabancı bir düşman tarafından Amerikan topraklarında yeni 11 Eylül olabilir demiştim. Şimdi bunun nasıl mümkün olduğunu görüyorum.

New York City’de bir nükleer bomba 100 dolarlık banknotun üzerindeydi, bunu Google’a yazın ve videoyu YouTube’da bulacaksınız. Ayrıca Obama, New York’ta bir nükleer bomba patlaması konusunda Rusya’dan daha endişeli olduğunu söyledi.

Bir nükleer bomba, başlık, “Rusya (yabancı güç) nükleer cephaneliğe girdi ve (şehri buraya ekleyin) için nükleer bombayı patlattı / fırlattı.”

Yine de, kendi sevgili ülkemize anahtarları fırlatıp çevirmek aynı güçler olacaktır.

Yıkıcı doğası tek başına bu tür bir saldırıyı kimse sorgulamaz, hangi ülke bunu kendi halkı için yapmaya cesaret edebilir? Yani hangi ülke olursa olsun, büyük olasılıkla Rusya suçlanacak ve bir savaş başlayacak. Kimse bunun doğru olup olmadığını sorgulamayacak, eğer iki taraf da yaparsanız sağ ve sol size karşı olacaktır. Sol sana komplo teorisyeni diyor ve sağ sana hain ya da korkak diyor.

Rusya açıkça bu tür bir müdahaleyi ve dolayısıyla başka bir sonsuz savaşı reddedecektir. En azından 2016 seçimlerinden bu yana Rusya’ya karşı hazırlıklıyız.

Burada kimin kazancı var? Çin. Rusya’yı çıkarırız ya da tek bir hızlı hareketle AB ile başa çıkmak için Çin’i terk ederek birbirimizi karşılıklı olarak yok ederiz.

Sadece savaş değil, yeniden tasarlanmış bir Vatanseverlik Yasası olan 2.0 versiyonunun imajını.

Son zamanlarda Dep. Enerji, nükleer bir şey içeren hacklendi, önemli bir şey değil ama beni düşündürdü.

Bir sonraki etkinliğin ne olacağını düşünüyorsun?

“Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek” üzerine 12 yorum

1. Şırnak dan kimler var. Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek . Merhaba herkese web siten ciddiyim mükemmel, tebrikler , Hasan – 485

2. Rize dan kimler var. Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek . Selam web siten inan ki iyi, twitter da paylaştım , gaye – 343

3. Tokat dan kimler var. Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek . Merhaba sayfan cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 341

4. Bu konu : ” Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 454

5. Bu konu : ” Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek ” çok güzel. Selamlar web siten valla dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 403

6. Bu konu : ” Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 387

7. Adana dan kimler var. Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek . Selam herkese sayfanız inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 367

8. Bu konu : ” Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , – 127

9. Kocaeli dan kimler var. Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek . Selam herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 385

10. Denizli dan kimler var. Önümüzdeki 9/11 yakında gerçekleşecek . Merhabalar sayfanız süper ötesi güzel, saolun , Emine – 376

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link