Herkes covid19’dan bahsediyor ama bu bir psyop. Aşılar, yiyecek kıtlığı, kilitlenmeler, 5g takılması, bluebeam projesi vb. Hakkında bir şeyler duyuyorum. Rn Batı kıyısındaki evleri tahrip eden yangınlarla ilgili gündem 21 meselesinin başında olduklarını düşünüyorum. Ancak bundan sonra ne yapacaklarını merak ediyorum. Şu anda, zorunlu aşı ve başka bir tecrit için muhalefet eden çok fazla insan var gibi görünüyor. Bluebeam veya boyun eğen insanları korkutmak için daha kötü bir “virüs” yapabileceklerini düşünmeye başlıyorum. Düşüncelerin nelerdir?

Author

75 Comments

1. Edirne merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 01:57:34

2. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

3. Konya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 16-09-2020 02:11:34

4. Kastamonu merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-09-2020 12:53:06

5. Bartın merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın inanki çok güzel, teşekkürler 16-09-2020 22:23:48

6. Düzce merkezden ben Aylin. Slm paylaşım harbiden güzel, facebookta paylaştım 17-09-2020 13:05:59

7. Van merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 21-09-2020 18:26:10

8. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

9. Gaziantep merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:19:26

10. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Afyon merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 02-10-2020 13:14:12

12. Balıkesir merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 13:14:20

13. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten harbiden çok güzel, face de paylaştım 06-10-2020 17:19:26

14. Trabzon dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 94

15. selam arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun

16. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla iyi, face de paylaştım , Emine – 241

17. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten inanki güzel, teşekkürler 01-11-2020 17:11:25

18. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Selam siten harbiden çok güzel, teşekkürler , hatice – 489

19. Manisa dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Selamın aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 321

20. merhaba arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, şukuladım

21. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 62

22. Gaziantep merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 07-12-2020 12:14:38

23. Ordu dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Selamlar web sitesi inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 133

24. Çanakkale dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 139

25. Kocaeli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:44:32

26. Slm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

27. Eskişehir merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-12-2020 15:28:42

28. Muğla dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Merhabalar siten vallaha iyi, teşekkürler , gaye – 453

29. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

30. Kırıkkale merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 02-01-2021 04:17:05

31. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, saolun , mehmet – 355

32. Gümüşhane merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın vallaha mükemmel, şukuladım 11-01-2021 20:49:03

33. elif yılmaz Reply

Ankara dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Selam herkese paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 72

34. Hatay dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 339

35. Bolu dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Mrb paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 422

36. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 224

37. Hakkari dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . selamun aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , – 146

38. Selamın aleyküm web siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

39. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Selamlar sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 499

40. Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

41. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Selam siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 28

42. Selamlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

43. Batman dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Selam sayfanız vallaha billaha iyi, şukuladım , – 118

44. Çanakkale dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 236

45. Merhaba web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

46. Trabzon merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 11-04-2021 09:38:46

47. Kütahya merkezden ben banu. Mrb siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 11-04-2021 19:12:34

48. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 336

49. Batman dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 240

50. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 192

51. Adıyaman merkezden ben . Selamlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-05-2021 20:07:21

52. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 434

54. Çorum dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun , – 205

55. Kırşehir dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , ahmet – 157

56. Kırıkkale dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Merhaba herkese web sitesi gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 164

57. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 415

58. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 197

59. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

60. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 117

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 104

62. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 112

63. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle mükemmel, tebrikler , mehmet – 160

64. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selam sayfanız gerçekten hayran edici, sağolun 14-07-2021 01:37:07

65. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz valla çok güzel, face de paylaştım , ziya – 337

66. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 1

67. Bolu merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, saolun 23-07-2021 19:45:24

68. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 266

69. Rize dan kimler var. Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? . Merhabalar paylaşımınız vallaha iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 333

70. Bu konu : ” Önümüzdeki aylarda seçkinler için bir sonraki adım nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 287

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link