Kategoriler
Genel

Önümüzdeki ekonomik durumu anlamama yardım et …

Sadece genel bir soru … Başımı ekonomide ortaya çıkan şeyin etrafına sarmaya çalışıyordum. Ne düşünüyorsun? Büyük olasılıkla, gerçek bir çöküşe tanık olduğum için inkar ediyorum ve bunu işlemek veya kabul etmek için yavaşım … Borsa, bir süre önce vurulan en düşük seviyede değil, bu aslında gidip satın almak için ilk bayrağımdı ailem için daha iyi bir yiyecek stokları. Ancak mağazalar burada boş değil ve işler yerleşiyor gibi görünüyor. Birkaç ay sonra, değeri olmayan parayla birlikte sürünecek miyiz? GDP’nin değerinin arttığını ve petrolün düştüğünü gördüm, ancak bunun korkunç olmaya devam edip etmeyeceğinden emin değilim.

Peki ne olacak? Gördüğüm ana tahmin, parayı dijital hale getirmektir … Ama bu msm programlama / anlatıda görünmüyor ya da belki de özlüyorum. İşsizlik sayıları onlar- yerler yeniden açıldığında kendini düzeltir mi? Ve hükümetin anladığım kadarıyla hisse senedi satın almak için boş bir kontrole sahip olması, bunların hepsinin yeni sahibi olduğu anlamına gelmiyor mu?

Ekonomi benim en zayıf anlayışım olduğu için, lütfen her şeyin ne anlama geldiğini öğrenmeme yardım edin.

“Önümüzdeki ekonomik durumu anlamama yardım et …” için 7 yanıt

Yozgat merkezden ben ali. Selamlar paylaşım gerçekten güzel, twitter da paylaştım 21-05-2020 22:08:56

Rize merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi mükemmel, tebrikler 29-05-2020 11:42:36

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, tebrikler 04-06-2020 23:17:25

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir