Önümüzdeki hafta endişelenecek bir şey var mı?

Bunu komplo abonesine göndereceğimi düşündüm, çünkü muhtemelen bu odur, ancak gönderip herhangi birinin benzer bir şey duymuş mu göreceğimi düşündüm. Annemin arkadaşı ona önümüzdeki hafta Amerika’ya teknoloji ve elektrik tedariğine yönelik bir saldırı olacağını söyledi ve ben … bu kulağa çok zor geliyor. Kocamın önümüzdeki hafta 3 günlüğüne bir eyalette bir işi var, bu yüzden bir şey olursa harikaydı, ayrı olacağız, bu yüzden #noattacksplease 🤣😭 gibiyim. Bu noktada onu biraz tuzla alıyorum. Bu kadın geçmişte bazı yüksek prestijli üniversitelerin dekanıydı ve Dr. Fauci’yi tanıdığını, ancak kadını pek tanımadığımı kim bilir. Her neyse, bu alt yazıyı okumayı seviyorum, burada her zaman ilginç bir şey.

“Önümüzdeki hafta endişelenecek bir şey var mı?” üzerine 16 yorum

1. Denizli merkezden ben ziya. Selamlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-01-2021 00:14:34

2. Sakarya dan kimler var. Önümüzdeki hafta endişelenecek bir şey var mı? . Merhaba web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 37

3. Kırklareli merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım 17-01-2021 02:58:24

4. Bu konu : ” Önümüzdeki hafta endişelenecek bir şey var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler , elif yılmaz – 342

5. Şırnak dan kimler var. Önümüzdeki hafta endişelenecek bir şey var mı? . Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 495

6. Bu konu : ” Önümüzdeki hafta endişelenecek bir şey var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, sağolun , hatice – 255

7. Gümüşhane dan kimler var. Önümüzdeki hafta endişelenecek bir şey var mı? . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 38

8. Bilecik dan kimler var. Önümüzdeki hafta endişelenecek bir şey var mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 289

9. Bu konu : ” Önümüzdeki hafta endişelenecek bir şey var mı? ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 340

10. Bu konu : ” Önümüzdeki hafta endişelenecek bir şey var mı? ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 106

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link