Şu anda işlerin ne kadar kötü gittiğini görmek. Bir sürü insanın beyni yıkanmış ve her şey için aşısızları suçlamışken, bunun bize karşı bir tasfiyeye yol açacağına inanıyorum. bizi korku içinde yaşat. Bu yüzden insanlar korkacak ve bu konuda bizimle kavga etmeye çalışacaklar umarım gerçekten yanılıyorumdur 😅

…Bitter_Decision5393 ​​tarafından gönderildi
[comments]

26 Comments

1. Bu konu : ” Önümüzdeki iki yıl için tahminim ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim mükemmel, saolun , emin – 241

2. Merhaba herkese sayfan ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Önümüzdeki iki yıl için tahminim ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, şukuladım , elif yılmaz – 195

4. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Slm sayfan ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-08-2021 23:08:16

5. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Önümüzdeki iki yıl için tahminim . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 337

7. Ankara dan kimler var. Önümüzdeki iki yıl için tahminim . Mrb bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 306

8. Merhabalar web sitesi yeminle iyi, facebookta paylaştım

9. Merhaba sayfa yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

11. Bu konu : ” Önümüzdeki iki yıl için tahminim ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 323

12. Bu konu : ” Önümüzdeki iki yıl için tahminim ” çok güzel. Selamlar siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 388

13. Artvin merkezden ben banu. Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-08-2021 23:22:11

14. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

15. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, sağolun

16. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

17. Düzce dan kimler var. Önümüzdeki iki yıl için tahminim . Mrb siten harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 295

18. Bu konu : ” Önümüzdeki iki yıl için tahminim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 205

19. Kastamonu merkezden ben Emine. Slm paylaşım inan ki çok güzel, sağolun 02-09-2021 11:06:50

20. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

21. Isparta merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki güzel, teşekkürler 08-09-2021 17:15:09

22. Çankırı merkezden ben Aylin. Selam sayfan inan ki güzel, tebrikler 14-09-2021 05:36:18

23. Edirne dan kimler var. Önümüzdeki iki yıl için tahminim . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 309

24. Bu konu : ” Önümüzdeki iki yıl için tahminim ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki çok güzel, sağolun , ali – 414

Write A Comment