Bunun hakkında bir şey bilen var mı? Tek bildiğim isim, Rusya’da olmuş olabileceği ve 2. Dünya Savaşı ile Kore savaşı arasında yaşandığı. Sadece büyükbabamın duymasına nasıl tepki verdiği için ilgileniyorum. Büyükbabamın gerçekten ilginç bir askeri kariyeri vardı. CIA Fidel Castro’ya suikast düzenlemeye çalışırken Küba’daydı, Guantanamo Körfezi olayları sırasında Guantanamo’daydı ve bu geliştirilirken Norad’da oldu. Kurt Operasyonu hakkında soru sorulduğunda büyükbabam dondu, sahte güldü ve uzaklaştı. Operasyon Kurt ismini nasıl aldığımı açıklayabilirdim, ama bu uzun bir hikaye ve yardımcı olup olmayacağından emin değilim. Onu aramayı denedim foia.cia.gov ama “Kurt” dan bahseden birçok belge var. Ben sadece rastgele bir Reddit hesabıyım biliyorum, ama burada gerçekten bir şeyler olduğunu düşünüyorum.

23 Comments

1. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Operasyon Wolf CIA Dokümantasyonu . Merhaba sayfanız vallaha çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 393

2. Bu konu : ” Operasyon Wolf CIA Dokümantasyonu ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 406

3. Diyarbakır merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, sağolun 14-05-2021 15:19:03

4. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler

5. Slm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Operasyon Wolf CIA Dokümantasyonu ” çok güzel. Slm sayfa inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 87

7. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

8. Ardahan merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-06-2021 07:35:45

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Operasyon Wolf CIA Dokümantasyonu ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla çok iyi, saolun , elif yılmaz – 24

10. Iğdır merkezden ben doruk. Merhaba web siten inanılmaz iyi, teşekkürler 09-06-2021 03:08:21

11. Bu konu : ” Operasyon Wolf CIA Dokümantasyonu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 252

12. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Sakarya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, tebrikler 23-06-2021 00:57:30

14. Iğdır merkezden ben hatice. Selam web siteniz gerçekten hayran edici, sağolun 27-06-2021 10:59:15

15. Trabzon dan kimler var. Operasyon Wolf CIA Dokümantasyonu . Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 17

16. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden çok iyi, face de paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Operasyon Wolf CIA Dokümantasyonu . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 67

18. Burdur dan kimler var. Operasyon Wolf CIA Dokümantasyonu . Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, face de paylaştım , memo – 342

19. Giresun dan kimler var. Operasyon Wolf CIA Dokümantasyonu . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler , Aylin – 239

20. Slm sayfanız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link