[Opinion] – Korku ve Stres Aslında Her Kovid Belirtisine Neden Olabilir

Hiç duydun mu Plasebo etki?

Bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçektir ki, birisi plasebo şeker hapı aldığında kendisini iyileştireceğini düşünürse, aslında gerçek fiziksel hastalıklardan ve rahatsızlıklardan .. hiçbir ilaç kullanmadan, tamamen zihninin gücünden ve inançlarından iyileşir. .

Düşünceleriniz aslında vücudunuzdaki kimyasalları düzenler.

Zihin aslında bedeni kendi kendine iyileştirebilir ve diğer yandan vücutta hastalıklara ve hastalıklara da neden olabilir.

Korku ve stres aynı zamanda vücutta bağışıklık sistemini zayıflatan ve hastalığın yayılmasını destekleyen Kortizol gibi kimyasalları serbest bırakır.

Zihinsel ve Fiziksel sağlığımız arasındaki ilişki hakkında bize yalan söylediler.

Kanımca, bütün gün haberleri izleyen, kendini korkuyla dolduran biri, aslında vücudundaki soğuk algınlığı / grip / covid’in her semptomunu plasebo etkisinin işlediği yollarla üretebilir.

Ne düşünüyorsun?

“[Opinion] – Korku ve Stres Aslında Her Kovid Belirtisine Neden Olabilir” üzerine 20 yorum

1. Muğla merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 00:24:50

2. Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 25-08-2020 02:23:04

3. Bursa merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım 25-08-2020 03:10:22

4. Karaman merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-09-2020 21:12:55

5. Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 17-09-2020 10:16:07

6. Bilecik merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 30-09-2020 21:55:45

7. Sinop merkezden ben banu. Selam herkese sayfa yeminle dikkat çekici, şukuladım 07-10-2020 05:52:40

8. Ardahan merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 14-10-2020 01:04:41

Yorum yapın