Yarın araba kazasından ölebileceğiniz ya da bir köşeyi dönüp kaçırılıp kaçırılabileceğiniz gibi, hiç kimsenin gerçekten hayat üzerinde kontrolü yoktur. Yeryüzünde, siz farkına bile varmadan saniyeler içinde hayatınızda kolayca büyük bir etkiye neden olabilecek birçok insan var.

Author

12 Comments

1. Merhaba bu web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Karabük dan kimler var. Oradaki yaşam üzerinde kimsenin kontrolü yoktur. . merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 80

3. Bu konu : ” Oradaki yaşam üzerinde kimsenin kontrolü yoktur. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, tebrikler , banu – 250

4. Erzincan merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi gerçekten mükemmel, saolun 29-03-2021 01:07:44

5. Bu konu : ” Oradaki yaşam üzerinde kimsenin kontrolü yoktur. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 340

6. Bu konu : ” Oradaki yaşam üzerinde kimsenin kontrolü yoktur. ” çok güzel. Mrb web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 197

7. Tekirdağ dan kimler var. Oradaki yaşam üzerinde kimsenin kontrolü yoktur. . Slm web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 346

8. Bayburt dan kimler var. Oradaki yaşam üzerinde kimsenin kontrolü yoktur. . Mrb sayfan süper ötesi hayran edici, sağolun , ahmet – 10

9. Bu konu : ” Oradaki yaşam üzerinde kimsenin kontrolü yoktur. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 329

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link