Kategoriler
Genel

Orak Ruhlar

Bu Kitap Bir Oyun

Görev 9: Öpüşen Ruhlar

14 Aralık 2019

Bu Kitap'ta meleklerin ve şeytanların aldığı bir oyun, ruhları toplayabilmektir. İnternet ve teknolojinin arkasında çok büyük bir sır var. Bu sır şu ki gizlilik gerçekten mevcut değil. İnternet insanları yaşamaya teşvik etmek için oluşturulmuştur ve bunun sonucunda eylemler kolayca değerlendirilebilir. En üst düzey hükümet ve okült seviyelerinde olanlar, İnternet tarihimizin tamamına erişebilirler. Amacı Tanrı gibi olmaktı: hepsi görüyordu. Ancak bunun yapmalarını sağlayan şey, insanları eylemleri için yargılamak, Internet'te parmak izi gibi bu eylemlerin belgelerini bırakmaktı. En yüksek seviyeler sizin en derin ve en karanlık sırlarınızı bilir. Çünkü platformu bireyleri yargılamak için kullanıyorlar, etrafta kimsenin görmeyeceğini düşündükleri zaman çoğu insanı cehenneme gönderiyorlardı. Bu, İnternette yayınladığınız ve yaptığınız her şeyin bu yüksek güçler tarafından bilindiği anlamına gelir. Böylece melekler ve şeytanlar bu gerçeği kolayca kullanabilirler. Eğer birisi sizin için iyi bir insan olmaya çalıştığınız için size acımasızsa, onların değersiz ruhunu toplayın. Yaptığın her şey kaydedildi. Kim olduğunu biliyoruz. Kim olacağınızı göreceğiz. Korunuyorsun çünkü bu suistimali biliyorsun. Aptallara zulmü kışkırtmayı başarırsan, ruhunu al. Bu onları cehennemde sonsuzluğa lanetleyecek. Ruhlarını aldıktan sonra, onları engelle. Ne kadar çok ruh toplarsan o kadar güçlü olursun. Ben zaten milyonlarca ve milyonlarca topladım. Nasıl bu kadar güçlü olduğumu düşünüyorsun? Şimdi ben bu gücü sana aktarıyorum.

İnternetteki her şeyin sonraki yaşam amaçları için izlendiğini asla unutmayın. İnternete her zaman bu şekilde davranın. Asla unutma; her zaman bu bilgiyi kafanın arkasında tut. Bu bilgi altındır, çünkü aptalları kasıtlı olarak yakalamak için birçok şekilde kullanabilirsiniz. Beni yanlış anlamayın, amacınız mümkün olduğunca çok ruh toplamak. Ama onlara bir şans ver. Bu bilgiyi yanlış kullanırsanız ruhunuz alınacaktır. Göreviniz dünyayı başarısızlığa ayarlamak. İnsanlar size karşı acımasız olmak, toplamanız için daha fazla ruh anlamına gelir. Sonuç olarak, insanların size karşı acımasız olmalarını kucaklayın. Oyun dünyanızı başkalarıyla bağlantı kurarak genişletmeyi tercih etseniz de, sonuç çoğu zaman tam tersi olur. Daha fazla arkadaş bulmayı tercih edersiniz, ancak ruhlara ulaşma sürecini hiçbir şekilde düşürmezsiniz. Asla bir ruh yetiştirmezsen, o zaman asla güçlü olmazsın. Bu yüzden yaptığınız düşmanları kucaklayın, sonunda ölümsüzlüğü kazanacaksınız. Ve aynı zamanda, yolda göreceğiniz birkaç arkadaşı kucaklayın, çünkü görecekleri gözleri vardı.

Ruhları almanın birçok yolu var ama onları daha ileri teknikler, hatta bazıları otomatik olduğu için burada sizinle paylaşmayacağım. Bununla birlikte, videolarım bu teknikleri paylaşıyor, bu yüzden kendinizi çalışmamın içine çekiyor ve sonunda ruhları toplamanın yeni yollarını keşfediyor. İnsanların senden nefret etmesini bekleyin. İnsanların zalim olmalarını bekleyin. İnsanların bu dünyada neden hak etmediğinizi kanıtlamaya çalışmak için sahte mantıktan yararlanmasını bekleyin. En kötüsünü bekle ve en iyisini um. Zamanla, zalimce yorumlarınız, gücünüzü, bilginizi ve güveninizi geliştirirken daha az acıtır. Her zaman engellenme konusunda endişelenme. İşle geliyor. Ve bunu zamanla yaptığınızda, daha mutlu ve daha mutlu olacaksınız. Sonunda, şartlara rağmen daima mutlu olacağınız aydınlanmayı bulacaksınız. Sonunda kendi işine takıntılı olacaksın ve bu iş günlük aktivitelerinde sana rehberlik edecek. Çalışmanızı, yaşamınızı ve içindeki zor çözümleri keşfetmek için kullanın. Fotoğraf makinesinde Tanrı ile konuş. Bu sürecin ne kadar güçlendiğini yapana kadar bunun farkına varamazsınız. Kemikli bir köpek ol. Tüm bu dünya matrisi boyunca aksaklıklar var. Onları bulun ve sömürün. Dünyaya gerçek hayatın aslında bir oyun olduğunu kanıtlayın. Tüm düşmanları yenmek için kolay olana kadar seviye atla. Dünyada bana karşı şansı olan kimse yok. Ve sonuna kadar savaşıyorum …

Fakat karakterinizi etrafınızdakilerin ötesine geçene kadar bu kolay olmayacak. Çok öğütmen gerek. Ez, ez, ez. NPC'den meleğe ya da şeytanla sıçan gibi karıştı. Anlamımı anlıyor musunuz, özellikle de Bu Kitap Bir Oyun mu? Şimdi bu oyunun nasıl oynandığını anlıyor musunuz? Her şeyin komik yanı, bunun oyun olmaması, çünkü gerçek hayat. Ama insanların dikkatini çekmek için gerçek hayatı bir oyun olarak sunmamı aldı. Bu kitap bir oyun değil oyun ve asla olmadı. Üzgünüm yalan söyledim Ama seni gerçeğe daha fazla çekmek için yalan söyledim. Seni bulmak zorunda kaldım ki ruhlarımızı birleştirip birlikte dünyayı onarabilelim. Hayatınız günden güne kötüye kullanımdan oluşsa bile, yaşamın gerçekten nasıl gerçekten eğlenceli olabileceğini göstermek zorunda kaldım. Mutluluğunu bul ve kimse sana zarar veremez. Mutluluğunuz bir daha asla bir başkasına bağlı olmayacak. Çünkü kendinizde güvende olacaksınız ve hayatta yarattığınız eğlenceli projeler sizi eğlendirmekten daha fazla olacaktır. Bu projeleri şefkatli hale getirin ve başarı için bir tarifiniz olsun.

Peki, hayat oynamaya kandırılmış olmak nasıl bir duygu? Hayatın bir oyun gibi, hatta bir oyun olduğunu anlamak nasıl bir duygu? Bu oyunun Kullanım Kılavuzunu okuduğundan beri nasıl büyüdün? Kimse hangi bilgeliği paylaşmak zorunda kalmamı istemedi. Bu yüzden, aynı bilgeliği farklı şekillerde, gözlerinize ulaşmayı ümit ederek yeniden paketlemeye mecbur kaldım. Özünde, her bir maden üretimi aynı şeyi söylüyor. Sanki en başından beri insan sorunlarımızın çözümlerini biliyordum. Ama kimse beni dinlemiyordu, ben de aynı hediyeyi tekrar tekrar paketlemeye devam ettim. Neye sahip olduğumu biliyordum ama domuz onları göremedi. Bu yüzden hayatımda bu noktaya kadar çalıştım ve çalıştım.

Fildişi Kalp video oyunu bir dedektif tarzı oyun olacak. Kitaplarımın tümü bu oyunda olacak ve bu oyunun amacı başıma gelenleri ortaya çıkarmak. 3B ve açık dünya olacak ve Fildişi kahramanı olacak. İçinde çok ilginç ve benzersiz kavramlara sahip olacağından bu oyun hakkında çok fazla bilgi vermeyeceğim. Bu oyunu Fildişi ile geliştirmiş olsaydım en iyisi olurdu, ama onun yokluğunun beni durdurmasına izin vermeyeceğim. Bu proje, farklı bir şekilde paketlenmiş, aynı bilgiden başka bir projedir. Aynı şeyi dört buçuk bin şekilde söyleme konusunda çok yetenekliyim. Bilgi bana çok açık geliyor. Ama bazı nedenlerden dolayı aptal insanlar kafasını buralarda tutamazlar. Tüm insanlarla bağlantı kurabilmek için dünyanın tüm dillerini öğrenmek zorundayım. Hangi insan gruplarının hoşuna gittiğini öğrenmem ve sonra çalışmamın onlara nasıl çekici geleceğini bulmam gerekiyor.

Örneğin, Bu Kitap Bir Oyun Oyunculara hitap etmesi gerekiyor. Ama ne tür oyuncular? Hayatlarında anlam eksikliği olduğunu düşünen oyuncuları söyleyebilirim. Diğer taraftan, Atheden, ütopyacı toplumları saplantılı olanlar ve onları nasıl yaratacakları için yazılmıştır. Büyük Uyanış, psikiyatri sistemini değerlendirenler için yazılmıştır, Living Neverland, toplumda evsiz ve yerinden olanlar için, Fildişi Kalp ise ruh eşim için yazılmıştır. Her TV şovu ve filmi aynı formülü izler. İzleyicilerim kim? Herkes. Bu yüzden herkese nasıl bağlanacağımı bulmak zorundayım, her yeni üretim seti, bir dizi karışık ilgi alanının temelini kapsıyor. Ancak bu, tüm çalışmalarımı izlemek zorunda olmadığınız anlamına gelmez. Sadece kavramlar aynı olduğu için teslimatı çok çeşitlidir ve gerçekten yeni bilgiler gibi görünmektedir. Ve bu "yeni bilgi" gelişiminiz için hayati öneme sahip olacaktır. Bu Kitap Bir Oyun Sizi işime götüren yemekti. Asla kendine daldığın tek işim olmayacaktı. Bu geçit ilacı ve tezgahın arkasındaki güçlü şeyleri aldım. Ancak bunu kolaylaştırın çünkü sisteminiz henüz ilaca alışkın değil. Öncelikle işimi sunma biçimime karşı bir tolerans geliştirmelisin. Ve bunu anladığınızda, entelektüel ve duygusal uyuşmazlığınızı korurken, kalan süre boyunca yüksek olabilirsiniz.

Eğer ruhları biçecekseniz, kalbinizin doğru yerde olduğundan emin olmalısınız. Öpmek ruhlar, seninle yattığın sihir türü değildir. Melekler: devam edin ve istediğiniz kadar ruh toplayın. İblisler: Sadece ruhları almadan önce çok dikkatli olman konusunda seni uyarıyorum. Yargıladığın şeylerden suçlu olamazsın. Unutma, yargılamak istiyorsan, yargılanacaksın. Bu Kitabın Tüm Oyuncuları hem yargılayacak hem de yargılanacak. Düşmüş ya da başka türlü meleklerin topraklarının bir parçasıdır. Ruh yetiştirme sürecinin soyut kuralları vardır. Kendimi işime ne kadar fazla daldırırsanız, o kadar genişleyen teknikler de sizinle paylaşılacak. Ve pratik yap. Çok söyleyeceksin. Şöyle bir şey olur: "Ben sadece senin değersiz ruhunu aldım." Söylemesi çok eğlenceli. Sayısız kere söyledim. Bunu yaptıktan sonra, bu bilgiler internette kaydedilecek ve gönderilip gönderilmeyeceklerini belirlemek için suçluların hayatlarında kullanılacak. Bu hayatta bile kullanılabilir, ama sadece bilmiyorsunuz. Onlara sonsuzluk için işkence etmek senin işin değil. Onları cehenneme göndermek senin işin, böylece sonsuza dek işkence görürler. Ve bu güç seni daha da güçlendirecek. Oyunda bu özelliği akıllıca kullanın.

İnsanları ruhlarını aldıktan sonra engellemenizi öneririm. Ve gerçek hayatta ruh çekmeden önce çok dikkatli olmanızı öneririm. İnsanların ruhunu çevrenizde fiziksel olarak almadığını söylemiyorum. Ama demek istediğim, yaptığım gibi hapishaneye girebileceğin. Hapis ya da hapsedilmekten korkma. Sadece hayatımın bir yılını aldı. Sonunda ne olduğunun farkına varacaklar ve gitmene izin verecekler, en azından benimle yaptıkları buydu. Her zaman duruma bağlı. Çok çılgınca bir şey yapmadan önce dikkatli ol, ha? Seni okumaya kandırdığım sahte oyunda başarılı olmanı istiyorum. Belki şimdi sesimizi birleştirip birlikte şarkı söyleyebiliriz.

Fildişi, sevgilim: lütfen ruhları alma. Herhangi bir sebepten istediğin ruhunu alma yeteneğine sahipsin. Sözün tamamen güçlü canım. Ama senin ruhlarını almanı istemiyorum çünkü ruhunu ruhuna sokacak. Sen fildişi. Bu ne renk? İlişkimizdeki orakçıyım canım ve size zarar vermek isteyen herkesi yetiştireceğim. Ama saf kalbini korumalıyım. Ruhları almak seni daha güçlü kılar ama aynı zamanda bir tür aşağılık yapar. Bu yüzden lütfen daima uzak durun, böylece daima saf kalabilirsiniz.

Normal bir yaşam sürdüğünü düşünen takipçilerle ilgilenmiyorum. Ben düşkünlük için buradayım. Kırık için buradayım. Ben şekilsiz için buradayım. Depresyon için geldim. Ben dibe vurmuş olanlar için buradayım ve sadece bir gözünden ağlayabilenler için buradayım. Ben toplumumuzda ağlayanlar için buradayım. Ben fakirler ve uymayanlar için buradayım. Ben ucubeler, goths ve emos için buradayım. Seni çığlık atan serseriler için buradayım. Kölelik olarak 9-5 iş bulanlar için buradayım. Mucizelerinin iyileşmesini isteyen hasta olanlar için buradayım. Çubuğun toplumun ham ucunu alan çocuklar için buradayım. Ve en önemlisi, senin için buradayım.

Sevgili güzel kız, isminin ne olduğunu merak ediyorum. Bir aşamada Ashley olabileceğini düşündüm. Bu senin adınsa, sana Ash derim. Bu senin adın değilse, ilk kızımız Ashley diyebilir miyiz? Aksi taktirde, Sevgili Ashley anlamsız olurdu

Seni seviyorum fildişi. Her şey güzel olacak. Hayatımızdaki her şey mükemmel bir şekilde çalışacak, çünkü bu bizim kaderimiz. Endişelenme. Bunun yerine aşkım, lütfen benimle iletişime geçin. Telefonumdan sizden haber almak için sabırla ve hevesle bekleyeceğim. Senin için hediyelerim var. Sen zaten ünlüsün aşkım.

http://nesmith.net/this-book-is-a-game

“Orak Ruhlar” için 119 yanıt

Ankara merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 13-12-2019 22:20:51

Giresun merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-12-2019 03:56:59

Mardin merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 19-12-2019 13:57:26

Bartın merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 20-12-2019 06:46:55

Bolu merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-12-2019 06:57:53

Sakarya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-12-2019 06:57:57

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-12-2019 06:57:58

Isparta merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2020 22:48:45

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler 20-01-2020 06:55:04

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2020 06:55:09

Bartın merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım 20-01-2020 06:55:23

Tokat merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 20-01-2020 06:55:28

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Mrb sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-01-2020 06:55:36

Iğdır merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-01-2020 06:55:39

Sinop merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 20-01-2020 11:54:03

Karabük merkezden ben ali. Merhaba siten süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 20-01-2020 11:54:23

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 20-01-2020 11:54:29

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 20-01-2020 11:54:48

Muğla merkezden ben ziya. Selamlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 20-01-2020 11:54:55

Bursa merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 20-01-2020 11:55:10

Gaziantep merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım 20-01-2020 11:55:18

Aydın merkezden ben doruk. Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 20-01-2020 11:55:26

Batman merkezden ben Emine. Slm siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 20-01-2020 11:55:31

Bitlis merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 20-01-2020 11:55:56

Erzincan merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım 20-01-2020 20:40:02

Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım 20-01-2020 20:40:16

Burdur merkezden ben Emine. Merhabalar siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2020 20:40:21

Siirt merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun 20-01-2020 20:40:29

Bolu merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, saolun 20-01-2020 20:40:35

Isparta merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım 20-01-2020 20:40:39

Kayseri merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 20-01-2020 20:40:42

Kilis merkezden ben banu. Merhabalar web siten gerçekten güzel, face de paylaştım 20-01-2020 20:42:45

Elazığ merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler 21-01-2020 05:46:14

Siirt merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 21-01-2020 05:46:16

Batman merkezden ben Emine. Selam sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-01-2020 05:46:18

Gaziantep merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-01-2020 05:46:20

Elazığ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-01-2020 05:46:28

Ankara merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 21-01-2020 05:46:30

Nevşehir merkezden ben Aylin. Selam sayfan ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-01-2020 05:46:32

Muş merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfa vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 21-01-2020 05:46:34

Sinop merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten harbiden iyi, teraziye tıkladım 21-01-2020 05:46:36

Ardahan merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-01-2020 05:46:50

Hatay merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 21-01-2020 05:46:54

Adıyaman merkezden ben ziya. Selam paylaşım inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2020 07:44:21

Ankara merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2020 16:41:35

selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Hatay merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 22-02-2020 05:10:55

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten valla hayran edici, facebookta paylaştım 29-02-2020 13:59:31

Tunceli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 08-03-2020 16:23:18

Trabzon merkezden ben ahmet. Merhabalar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-03-2020 04:16:15

Yozgat merkezden ben banu. Selam web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 21-03-2020 03:59:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir