Yani sözde tüm Genelkurmay Başkanları Biden’a Afganistan’dan hızlı bir şekilde çekilmenin feci bir plan olduğunu söylüyorlardı. IDK buna inanıyorsam, ama diyelim ki sohbet olsun diye doğru. Hiçbirinin cesareti yoktu ve bunu durdurmak için hiçbir şey yapmadı. Tüm yasal emirlere uyma zorunluluğunu tamamen anlayın, ama… …askeri liderler, Biden onlara Amerikalılara saldırma talimatı verirse, emirlere uyarlar mı?

Yapacaklarını hissediyorum.

20 Comments

1. Bu konu : ” Ordu bilerek kötü emirlere uyarsa… ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 435

2. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Ordu bilerek kötü emirlere uyarsa… . Selam herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 483

3. Rize merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, sağolun 21-08-2021 00:42:07

4. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 21-08-2021 02:21:16

5. Kütahya merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sağolun 23-08-2021 01:39:49

6. Bu konu : ” Ordu bilerek kötü emirlere uyarsa… ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 222

7. Afyon dan kimler var. Ordu bilerek kötü emirlere uyarsa… . Selam paylaşımınız inanılmaz güzel, tebrikler , hatice – 332

8. Eskişehir merkezden ben doruk. Slm sayfanız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 26-08-2021 07:43:38

9. Bu konu : ” Ordu bilerek kötü emirlere uyarsa… ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 499

10. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Ordu bilerek kötü emirlere uyarsa… . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 140

11. Mardin merkezden ben ali. Slm bu web sitesi inanki hayran edici, sağolun 31-08-2021 18:04:20

12. Ağrı merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 31-08-2021 19:03:45

13. Muş dan kimler var. Ordu bilerek kötü emirlere uyarsa… . Merhaba web siteniz vallaha dikkatimi çekti, saolun , hatice – 253

14. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

15. Adıyaman dan kimler var. Ordu bilerek kötü emirlere uyarsa… . Selamlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 418

16. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, teşekkürler 17-09-2021 08:37:14

17. Bu konu : ” Ordu bilerek kötü emirlere uyarsa… ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 438

Write A Comment