Ordu devreye girecek mi?

ABD Ordusu’nun aşı dağıtımından sorumlu olacağı söylendi. Aşı birkaç hafta içinde hazır olacak. Birkaç hafta içinde anayasal bir kriz yaşayabiliriz. Barışçıl bir güç alışverişi olmadan ordu devreye girmelidir. 50 eyaletin hepsinde rahatlıkla konuşlandırılacaklar. Göz önünde bulundurulması gereken bir şey.

“Ordu devreye girecek mi?” üzerine 35 yorum

1. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-11-2020 05:39:33

2. Bu konu : ” Ordu devreye girecek mi? ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden mükemmel, sağolun , hatice – 281

3. Denizli merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım 22-11-2020 10:32:49

4. Bu konu : ” Ordu devreye girecek mi? ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim hayran edici, tebrikler , Hasan – 129

5. Karaman dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 483

6. Erzincan dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 57

7. İstanbul dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . Slm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 375

8. Bu konu : ” Ordu devreye girecek mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 7

9. Bu konu : ” Ordu devreye girecek mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 448

10. Çankırı dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . Mrb web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 41

11. Erzurum merkezden ben emin. Merhaba web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 25-12-2020 05:59:18

12. Bu konu : ” Ordu devreye girecek mi? ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 458

13. Bu konu : ” Ordu devreye girecek mi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 432

14. Bu konu : ” Ordu devreye girecek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok güzel, sağolun , doruk – 188

15. Sivas dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . Slm siten harbiden iyi, teşekkürler , mehmet – 417

16. Amasya dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . selam arkadaşlar siteniz valla iyi, facebookta paylaştım , doruk – 28

17. Mardin dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 322

18. Kütahya dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . Selam herkese sayfa gerçekten iyi, şukuladım , emin – 220

19. Bu konu : ” Ordu devreye girecek mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , – 332

20. Yalova dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . selamun aleyküm sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 199

21. Kilis dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . Slm sayfan inanki mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 424

22. Iğdır dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . Selam paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 12

23. Gümüşhane dan kimler var. Ordu devreye girecek mi? . Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun , Aylin – 255

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link