Kategoriler
Genel

Ordu Rezervlerindeki 200. Askeri Polis Komutanlığı yukarıdan aşağıya doğru toksik bir komuta zinciridir. 200. MPC’nin kim olduğunu bilmeyenler için Yedeklerdeki milletvekillerinin baş komutanıdırlar, merkezi Ft. Leavenworth ve liderlik eksikliği ile bilinir.

Benim teorim bu, Ordu Komünist yönünde endişe verici bir hızla ilerliyor. Bu komuta için gerekli okumalardan biri, Kore Savaşı’ndaki Koje Adası cezaevi kamplarının değerlendirilmesidir. Olaylar dönemin milletvekillerinin toplam başarısızlığının bir örneği olduğundan, Koje olayları hakkında bir okuma yapılması gerekecek bir sürpriz değil. Abu Ghraib’de olanların okunması da uygun olurdu – aslında daha uygun. Resmi raporları veya yalnızca gerçekleri veya Ordu dersleri öğrenilen tip değerlendirmeleri okumak yerine, 200. MPC, tekrar tekrar çığlık atan söz konusu kuruluşlar tarafından da desteklenen Sovyet, ÇKP ve PRK (Kuzey Kore) sempatizanları tarafından oluşturulan bir okuma gerektirir. Muhafazakâr ideolojileri tehlikeli olarak resmeden “Amerika Kötü” politik söylem. Mao ve Kim’i övenken düzenli olarak Chiang Kai Shek ve Amerikalıları villeize ediyor. Amerikan mahkumlarına Kore muamelesinin, Amerikan düşmanlarından çok daha korkunç ve çok daha büyük olduğu gerçeğini tamamen ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda, NK’ların nasıl saldırgan olduklarını ve son 70 yılda kendi halklarını nasıl sürekli olarak şiddetli bir şekilde baskı altına aldıklarını rahatlıkla ortaya koyuyor. Bu bir Generalin zorunlu okumasıdır. Propagandayı analiz etmek için kullanılmaz. Bir liderlik aracı olarak kullanılır. Sıkıyönetim durumunda yerel polisi desteklemek için kullanılacak birliklerin Amerikan askeri liderliklerinin Komünist propaganda ile onları aşılamaya çalıştığı anlaşılıyor. Bu onların Anayasal olmayan eylemlerinin Anayasal olacağına inanmalarına yol açacaktır.

“Ordu Rezervlerindeki 200. Askeri Polis Komutanlığı yukarıdan aşağıya doğru toksik bir komuta zinciridir. 200. MPC’nin kim olduğunu bilmeyenler için Yedeklerdeki milletvekillerinin baş komutanıdırlar, merkezi Ft. Leavenworth ve liderlik eksikliği ile bilinir.” için 24 yanıt

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-05-2020 22:35:01

Mersin merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 16-05-2020 00:14:35

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 21-05-2020 22:00:13

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 31-05-2020 01:50:44

Sinop merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa inan ki iyi, linkedinde paylaştım 02-06-2020 20:01:49

Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhabalar paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım 09-06-2020 18:33:39

Tokat merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-06-2020 02:29:32

Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-06-2020 01:13:56

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 02-07-2020 00:25:47

Van merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, sağolun 17-07-2020 06:18:34

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 23-07-2020 05:42:48

Niğde merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-07-2020 18:55:44

Uşak merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2020 12:05:59

Aksaray merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız cidden iyi, facebookta paylaştım 06-08-2020 21:48:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir