Kategoriler
Genel

Ordunun vatandaşlara karşı kullanılmasından endişe duyan en sağdaki herkese ne oldu?

POTUS olan Clinton veya Obama olduğunda, Posse Comitatus ve benzerlerinin askıya alınma korkusu hakkında çok fazla konuşma yapıldı. Ama bu ikisinden hiçbiri gerçek Trump’ın yaptığı tehditler.

Sonuçta gerçekten yasal / felsefi / ilkeli bir konum değil mi? Aynı insanlar şu anda sessiz olmalarını mı hedefliyorlar çünkü hedeflenenlerin kendileri olmayacağını düşünüyorlar mı?

“Ordunun vatandaşlara karşı kullanılmasından endişe duyan en sağdaki herkese ne oldu?” için 20 yanıt

Ankara merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten inanki iyi, teraziye tıkladım 17-06-2020 21:49:29

Ordu merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 17-06-2020 21:54:17

Ankara merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 27-06-2020 11:52:35

Bingöl merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 06-07-2020 14:41:07

Batman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, şukuladım 06-07-2020 21:51:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir