Ordunun Washington DC’yi güvence altına almasının nedeni:

Bunları en olası 3 sonuç olarak görüyorum:

1.) Ordu, çok gerçek iç terör / ayaklanma tehditleri nedeniyle Kongre Binası’nı güvence altına alıyor.

2.) Ordu, Kongre Binası’nı siyasi tiyatronun büyük bir jesti olarak güvence altına alıyor. Bu, sahte bir bayrak saldırısına bağlanabilir, bu güvenlik önleminin dengesiz sağ kanatları caydırmak için gerekli olduğunu “kanıtlamak” için sadece bir numara olabilir.

3.) Trump perde arkasında hamleler yapıyor. Hâlâ Başkan olduğu için DC’yi güvence altına alma çağrısında bulundu – hepsi de İsyan Yasası’na başvurma çabası içinde, politikacılardan ve devlet kurumlarından seçmen sahtekarlığı / komplolarına dair büyük kanıtlar bıraktı ve bugün dağıtılan COGCON mesajları çok gerçektir.

Şahsen, # 2 ve # 3 arasında bir yere yaslanıyorum. # 3 olasılığını eğlendiriyorum çünkü DJT’nin sessizce gün batımına gitme olasılığının çok düşük olduğunu düşünüyorum. Bu ve eğer bu noktada kabul ederse, temelde kendi ölüm fermanını imzalar. Sol, onun ve ailesinin peşinden amansız bir şekilde yasal savaşlar, iptaller / yasaklar ve fiziksel saldırılarla, Kozlar bu dünyadan temizlenene kadar gelecek.

Siz ne düşünüyorsunuz?

“Ordunun Washington DC’yi güvence altına almasının nedeni:” üzerine 14 yorum

1. Ağrı merkezden ben banu. Selamlar web sitesi cidden hayran edici, twitter da paylaştım 19-01-2021 01:59:21

2. Yalova merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-01-2021 06:17:40

3. Bu konu : ” Ordunun Washington DC’yi güvence altına almasının nedeni: ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ali – 161

4. Bu konu : ” Ordunun Washington DC’yi güvence altına almasının nedeni: ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 492

5. Bu konu : ” Ordunun Washington DC’yi güvence altına almasının nedeni: ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 394

6. Kilis dan kimler var. Ordunun Washington DC’yi güvence altına almasının nedeni: . Merhaba siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 345

7. Sinop dan kimler var. Ordunun Washington DC’yi güvence altına almasının nedeni: . Selam herkese paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 167

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link