Oregon // Kuzey Kaliforniya Orman Yangınları

Hey komplo ailesi, bu yangınlar konusunda beynini alt üst eden Oregon yerel. Batı kıyısındaki herkes için 24 saat içinde 0’dan 11’e çıktığımızı biliyorsunuz, sadece birkaç gün içinde büyük kayıplara neden olduk.

Beni asıl şaşırtan şey, 5’inci, 6’ncı ve 7’nci günlerde Güney Oregon’da ailemizi ziyaret ediyordum ve Kaliforniya’dan gelen duman dışında vahşi yangınlar, haber yok, hiçbir şey yoktu. Gökleri ve güzel havayı temizlemek için yedide Eugene’e geldik ve doğudan gelen sert rüzgarlarla ilgili acil bir yayın aldık. Çok garip çünkü bu durumda rüzgar doğuya neredeyse hiç esmiyor ama biz pek düşünmemiştik. Şimdi elbette son birkaç gündür neler olduğunu biliyorsunuz, sigara içmeye ve tahliye etmek zorunda olmanın gerçek olasılığına uyandık.

Şimdi şu anda devam eden mal ve can kaybını azaltmaya çalışmıyorum, kalbim bazıları aile olan insanlara gidiyor, ama tüm bunlar benim için süper balık. Aklımda hava manipülasyonu haykırıyor, ama bu sadece benim. Merak ediyorum ne düşünüyorsunuz?

“Oregon // Kuzey Kaliforniya Orman Yangınları” üzerine 11 yorum

1. Van merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 15:33:36

2. Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-09-2020 18:07:33

3. Yalova merkezden ben ziya. Merhabalar web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 18:36:55

4. Muş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 19-09-2020 11:01:31

5. Nevşehir merkezden ben banu. Mrb siten valla iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:30:28

6. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-10-2020 06:40:45

7. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 19-10-2020 05:26:51

Yorum yapın