Pek çok arkadaşımla konuştum ve hatta bazıları, insanların bu yangınları başlattığını gören ilk tanıklarla karşılaştım. Bazıları tüm kasabamdan, Portland yakınlarında ve hatta Medford çevresinde.

IŞİD yerel haberlerde bunların insan yapımı olduğunu ancak ulusal haberlerin yalan olduğunu bildiriyor. Silinen videolar ve göz ardı edilen bulgular var.

Mide bulandırıcı. Memleketimdeki yangınlar, gençlerin dağın tepesinde takıldıkları bir yerde başladı.

Ve bu alt dizinler anlatıyı kontrol etmeye ve “sağ kanat” haberleriyle ilgili memler yapmaya çalışıyor. Hatta bazıları gerçek bulgularla dalga geçiyor.

Kesinlikle iğrenç. Bu Portland tarafından kontrol edilen mavi bir eyalettir. Facebook’um şu anda çok bölünmüş durumda. Tartışan insanlar ve kanıtı olanlar alay ediliyor ama yanlış olduğu kanıtlanmadı. Haber verilse bile onlara komplo teorisyenleri diyorum.

Author

72 Comments

1. Kastamonu merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler 15-09-2020 05:22:26

2. Çorum merkezden ben Emine. Selam sayfanız vallaha hayran edici, sağolun 21-09-2020 13:06:05

3. Şırnak merkezden ben banu. Slm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-09-2020 19:08:13

4. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 08:00:40

5. Niğde merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler 02-10-2020 09:24:09

6. Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun

7. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 13:17:54

8. Muğla merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 13:18:04

9. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım

10. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Kütahya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 11-10-2020 13:02:41

12. selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

13. Sinop merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 20-10-2020 03:50:36

14. Adıyaman dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . Merhaba web siteniz inan ki güzel, saolun , ali – 415

15. Eskişehir merkezden ben memo. Merhaba sayfan harbiden mükemmel, şukuladım 02-11-2020 19:36:37

16. Konya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-11-2020 03:52:57

17. Konya dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 156

18. Ardahan dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . Merhaba herkese paylaşımınız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 136

19. Bu konu : ” Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 219

20. Bu konu : ” Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 228

21. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

22. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız gerçekten iyi, şukuladım

23. Bu konu : ” Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 357

24. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, facebookta paylaştım

25. Eskişehir dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . Selamlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 184

26. Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 31-12-2020 19:03:50

27. Mrb siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

28. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

29. Aydın dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . Selam herkese web siteniz inanılmaz güzel, tebrikler , Emine – 334

30. Bu konu : ” Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. ” çok güzel. Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 45

31. Hakkari dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . selamun aleyküm siten süper ötesi çok iyi, saolun , doruk – 65

32. Selamlar web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

33. Aydın dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 328

34. Denizli dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . Selam herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 266

35. Bu konu : ” Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 274

36. Bartın merkezden ben emin. Mrb paylaşımın valla hayran bıraktı, sağolun 24-01-2021 20:32:41

37. Merhabalar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, saolun

38. Çankırı dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . merhaba arkadaşlar sayfan inanki iyi, tebrikler , mehmet – 208

39. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa cidden güzel, facebookta paylaştım

40. Bu konu : ” Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler , ahmet – 462

41. Mrb sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

42. Merhaba paylaşımınız harbiden çok iyi, şukuladım

43. Gaziantep merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 05:52:12

44. Kırşehir merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi cidden dikkat çekici, saolun 21-03-2021 17:09:37

45. Hakkari merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 00:08:27

46. Kırıkkale merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 01-04-2021 16:45:12

47. Antalya merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun 04-04-2021 03:45:51

48. Selam herkese web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

49. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . Slm web siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 482

50. Burdur dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . Merhaba sayfanız gerçekten hoşuma gitti, saolun , Hasan – 13

51. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . Selam sayfa inanki dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 467

52. Karabük merkezden ben ziya. Selam herkese web siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım 06-05-2021 18:22:58

53. Bu konu : ” Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 414

54. Iğdır dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , memo – 128

55. Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, tebrikler

56. Şırnak merkezden ben ziya. Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-05-2021 21:00:34

57. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki mükemmel, twitter da paylaştım

58. Yozgat merkezden ben ziya. Selam siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 15-06-2021 13:27:48

59. elif yılmaz Reply

Kocaeli dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . Mrb sayfan harbiden çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 308

60. Bingöl merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 30-06-2021 19:03:51

61. Selam herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

62. Bu konu : ” Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 79

63. Batman merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, twitter da paylaştım 07-07-2021 08:33:23

64. Iğdır merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 07-07-2021 16:40:04

65. Bu konu : ” Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ahmet – 201

66. Uşak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, saolun 18-07-2021 12:19:27

67. Denizli dan kimler var. Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil. . Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 169

68. Ağrı merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, saolun 25-07-2021 08:31:43

69. selamun aleyküm web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link