Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil.

Pek çok arkadaşımla konuştum ve hatta bazıları, insanların bu yangınları başlattığını gören ilk tanıklarla karşılaştım. Bazıları tüm kasabamdan, Portland yakınlarında ve hatta Medford çevresinde.

IŞİD yerel haberlerde bunların insan yapımı olduğunu ancak ulusal haberlerin yalan olduğunu bildiriyor. Silinen videolar ve göz ardı edilen bulgular var.

Mide bulandırıcı. Memleketimdeki yangınlar, gençlerin dağın tepesinde takıldıkları bir yerde başladı.

Ve bu alt dizinler anlatıyı kontrol etmeye ve “sağ kanat” haberleriyle ilgili memler yapmaya çalışıyor. Hatta bazıları gerçek bulgularla dalga geçiyor.

Kesinlikle iğrenç. Bu Portland tarafından kontrol edilen mavi bir eyalettir. Facebook’um şu anda çok bölünmüş durumda. Tartışan insanlar ve kanıtı olanlar alay ediliyor ama yanlış olduğu kanıtlanmadı. Haber verilse bile onlara komplo teorisyenleri diyorum.

“Oregon ve Portland alt birimleri yalan söylüyor ve bunun iklim değişikliği olduğunu söylemeye çalışıyor. O değil.” üzerine 13 yorum

1. Kastamonu merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok güzel, tebrikler 15-09-2020 05:22:26

2. Şırnak merkezden ben banu. Slm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-09-2020 19:08:13

3. Kilis merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 08:00:40

4. Niğde merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler 02-10-2020 09:24:09

5. Aydın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 13:17:54

6. Muğla merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 13:18:04

7. Kütahya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten vallaha iyi, twitter da paylaştım 11-10-2020 13:02:41

Yorum yapın