Organ donörü?

İznimi ilk aldığımda, babam bana organ bağışçısı olmamamı söylüyordu çünkü ölmene izin verecekler ya da organların için seni avlayacaklar. Annem ve ben ona bunun saçma olduğunu söyledik ve yıllar önce yaptığı gibi kaydoldum.

Yıllar geçti ve Çin organ toplama olayını duydum ve bu beni meraklandırıyor, herhangi biriniz organ bağışçısı var mı ve eğer değilseniz, Amerika’da bunun olumsuz yönlerini duydunuz mu? Buradaki son gönderilere kıyasla oldukça hafif ama bu politika değil!

Konuyla ilgili herhangi bir bilgi / video, Çin’den organ toplama veya gerçekten herhangi bir yer hakkında ise çok takdir edilmektedir.

“Organ donörü?” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Organ donörü? ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 310

2. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-12-2020 21:44:54

3. Mersin merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, saolun 11-01-2021 18:43:11

4. Sakarya merkezden ben memo. Selam herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 16-01-2021 18:54:05

5. Bu konu : ” Organ donörü? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 195

6. Samsun dan kimler var. Organ donörü? . Selam herkese sayfa inan ki mükemmel, şukuladım , Aylin – 288

7. Bu konu : ” Organ donörü? ” çok güzel. Merhaba siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 192

8. Isparta merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız inanılmaz iyi, teşekkürler 01-03-2021 06:28:50

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link