Organ Toplama:

1949 – Çin Komünist Rejimi, Sosyalist bir platform aracılığıyla idareyi ele aldı. Sosyalist rejimin öldürülmesi, infazlar, işkence, tecavüz ve kıtlıklar nedeniyle yalnızca Çin’de yaklaşık 100 milyon insanın öldüğüne inanılıyor. Rusya’nın şiddetli Sosyalist devriminin sefaletlerinde olduğu gibi, akademisyenler, sanatçılar, özgür düşünürler, işadamları, aileler, avukatlar, yargıçlar, demokrasi aktivistleri ve inançlı insanlar tüm Çin’deki toplama kamplarına gönderildi.

1980’ler – Çin Komünist Rejimi, Sosyalist Cumhuriyetin mahkumları organları için infaz etme hakkını kanunlaştırdıktan sonra organ kaçakçılığı girişimlerini artırdı.

1990’lar – Çin’den Hristiyanlar, Uygurlar ve Tibetlilerin organ kaçakçılığı için hedef alındığı bildirildi.

1999 – Diktatör Jiang Zemin’in emriyle Çin Komünist Rejimi, Falun Dafa Spiritüel uygulamasını yasadışı ilan etti ve Falun Data (Falun Gong) ruhani yöntemini uygulayan 100 milyon kişiyi hedef almak için ordu ve güvenlik aygıtını gönderdi. Sayısız insan tutuklandı, dövüldü, işkence gördü ve çalışma kamplarına konuldu. Rejimden gelen emirler “itibarlarını zedeleyecek ve” Doğruluk, Merhamet ve Hoşgörü ÇKP ile uyumlu değildi. Sosyalist Rejim alenen, “onları parçalayın, itibarlarını zedeleyin, mali olarak kırın ve fiziksel olarak yok edin” dedi. Çin’deki medya ve muhabirleri, şüphe uyandırmak, kafa karışıklığı yaratmak, yanlış bilgi yaymak, iftira atmak ve Falun Dafa’yı uygulayan kişilere karşı nefreti körüklemek için en büyük silahlanma araçlarıydı ve bu da daha sonra Çin Sosyalist Devleti’nin güvenlik aygıtının işkence için silahlanmasına yol açtı. 100 milyon insana ve ailelerine tecavüz, organ ticareti ve soykırım.

2005 – Çin hastaneleri ve üçüncü taraf web siteleri kalpler, böbrekler ve karaciğerler için 48 saatlik bekleme sürelerinin reklamını yapıyordu. Fiyatlar nakit olarak ve dünyanın her yerinden yabancıların nakil için Çin’e uçmaları için mevcuttu.

Kanada Dışişleri Bakanı David Kilgour ve Nobel Adayı David Matas raporlarını kamuoyuna açıkladı. 2000-2005 yılları arasında 41.500 Organ naklinin hesaba katılmadığını ve Çin’in yılda yaklaşık 3.000 kişilik bir bağış sistemi kaydettiğini belirttiler.

BM Özel Raportörü Manfred Nowak, Matas ve Kilgour’un belgeledikleri kanıt zincirinin “endişe yaratan tutarlı bir tablo” gösterdiğini ve Çin’in 2000 yılından bu yana organ nakillerinin hacmini nasıl bu kadar yüksek bir dereceye kadar artırabileceğini araştırmak istediklerini belirtiyor. Sayının eşleşmediği veya Çin’deki organ bağışlarının artışına neredeyse yaklaştığı yer.

Birleşmiş Milletler İşkenceye Karşı Komite, kaynakta herhangi bir açıklama olmadığı için “artan organ nakillerinin kaynağına ilişkin tam bir açıklama” talep etti.

2009- Matas ve Kilgour, Kanlı Hasat: Organları İçin Falun Gong’un Öldürülmesi kitabını yayınladı. Kitap kanıtları, yöntemleri ve erişimi vurgular. Kanıtlar, tıp doktorlarının “Falun Gong’dan organlara sahip olduklarını, en iyi ve taze olduklarını” belirten kayıtlarını içeriyordu. Raporlar ayrıca Tibetliler, Hristiyanlar ve Uygurlar hakkında yorum yapıyor.

2011- Western Tech şirketleri, Çin rejimine insan izleme teknolojileri yoluyla soykırıma yardım eden teknoloji sağladıkları için dava açıldı. Bu izleme, Falun Dafa Meditasyoncularının, Hıristiyanların, Tibetlilerin ve Uygurların toplama kamplarına yerleştirilmesine yardımcı oldu.

Gazeteci Ethan Gutmman, “Katliam: Toplu Katliamlar, Organ Toplama ve Çin’in Muhalif Sorununa Gizli Çözümü. Gutmman, çok sayıda Falun Gong, Hristiyanlar, Tibetliler ve Uygurların organları için öldürüldüğünü bildirdi. Sayıları 100.000 kişiye ulaştı. tahmin.

Matas, Kilgour & Gutmman “2016 Investigation, An Update” adlı kitabı yayınladı. Her yıl 60.000-100.000 naklin hesaba katılmadığı ve Çin rejimi tarafından açıklanmadığı sonucuna varıyorlar. Ayrıca, herhangi bir zamanda Çin’deki kamplarda bir milyondan fazla insanın olabileceği sonucuna vardılar. https://endtransplantabuse.org/an-update/

Kongre, Meclis Kararı 343’ü kabul etti. “Çin Halk Cumhuriyeti’nde, çok sayıda Falun Gong uygulayıcısı ve diğer dini ve etnik mensuplar da dahil olmak üzere, Çin Halk Cumhuriyeti’ndeki rıza göstermeyen vicdan mahkumlarından sistematik, devlet yaptırımına tabi organ toplama işlemlerine ilişkin ısrarcı ve güvenilir raporlara ilişkin endişelerini dile getirerek. azınlık grupları. https://www.congress.gov/bill/114th-congress/house-resolution/343/text

2019- Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Çin Komünist Rejimi’nin insanları kamplara koymasından ve Batılı teknoloji şirketlerinin yaptıkları şeyi iki kez düşünmeleri gerektiğinden bahsediyor.

2019- İngiltere’deki “Çin Turbinal Nihai Kararı”. Mahkeme, “çok sayıda insanın öldüğü ve şüphesiz Çin’in zorla organ toplama, tecavüz, işkence ve fiziksel imha yoluyla Soykırım suçundan suçlu bulunduğu” sonucuna vardı. Https://chinatribunal.com.

Başkan Trump ve Yönetimi, Falun Dafa, Hıristiyan, Uygur ve Tibetliler de dahil olmak üzere çok sayıda insan hakları ihlali kurbanıyla görüştü. Başkan Yardımcısı Pence bu dört grupla özel olarak bir araya geliyor. 2019: Başkan Trump ve Başkan Yardımcısı Pence, dünya çapında zulüm gören insanların insan hakları girişimlerini başlatıyor Ekim 2019, 28 Çinli Al, Tech ve Bio-Metric şirketi, ABD hükümeti tarafından yakalanmasına yardımcı olmadaki rolleri nedeniyle kara listeye alındı. insanlar. Aşağıdaki makale Epoch Times Çince baskısından geçti, dünya çapında sayısız satış noktasından on milyonlarca görüntülenme ile viral oldu. Hong Kong’da Al ile perde arkasında neler olduğunu ve bunun Hong Kong öğrencilerinin yüz tanıma, yakalama, tecavüz ve hatta intiharla ilişkisini açıkladık.

“Organ Toplama:” üzerine 7 yorum

1. Muş merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 16-09-2020 14:45:54

2. Tokat merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 16-09-2020 20:53:04

3. Batman merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:25:30

4. Amasya merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:35

5. Batman dan kimler var. Organ Toplama: . Selam sayfan vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 122

6. Bu konu : ” Organ Toplama: ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 374

Yorum yapın