Organ toplama gerçek mi?

Herhangi bir kanıt takdir edilecektir. İnsanlığın birbirlerine karşı empatiden yoksun olma yeteneğine nihai inancım var, bu yüzden türlerin böyle şeyler yapabileceğine kesinlikle inanıyorum, ancak bununla ilgili herhangi bir kanıt veya kanıt bulamadım, Liveleak’te bile.

Gönderen … guavaberries3
[comments]

“Organ toplama gerçek mi?” üzerine 20 yorum

1. Sinop dan kimler var. Organ toplama gerçek mi? . Selamlar sayfan inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , – 347

2. Adıyaman merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 06-12-2020 11:36:24

3. Kırıkkale dan kimler var. Organ toplama gerçek mi? . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, sağolun , ali – 140

4. Bu konu : ” Organ toplama gerçek mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 322

5. Bu konu : ” Organ toplama gerçek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz iyi, saolun , Aylin – 57

6. Karaman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, linkedinde paylaştım 06-12-2020 19:46:15

7. Adıyaman merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:38:23

8. Bu konu : ” Organ toplama gerçek mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 305

9. Erzincan merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım 25-12-2020 18:31:38

10. Bu konu : ” Organ toplama gerçek mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 264

11. Aksaray dan kimler var. Organ toplama gerçek mi? . Mrb web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 486

12. Bu konu : ” Organ toplama gerçek mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 179

13. Bu konu : ” Organ toplama gerçek mi? ” çok güzel. Mrb paylaşımın ciddiyim çok iyi, şukuladım , hatice – 310

14. Bu konu : ” Organ toplama gerçek mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim güzel, şukuladım , hatice – 471

15. Adana merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım 06-02-2021 20:34:45

16. Gümüşhane merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 25-02-2021 18:01:13

17. Kayseri dan kimler var. Organ toplama gerçek mi? . Merhaba herkese siten süper ötesi çok iyi, saolun , emin – 467

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link